Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

PALANCIOĞLU’NA STK ZİYARETLERİ

Bu haber 24 Nisan 2019 - 13:39 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
PALANCIOĞLU’NA STK ZİYARETLERİ

Mahalli İdareler Seçimleri sonrası büyük bir oran ile Melikgazi Belediye Başkanı seçilen Dr. Mustafa Palancıoğlu‘na Mesleki Kuruluşlar, Oda ve Dernek kısacası sivil toplum örgütlerin tebrik ve başarı dilekleri içerikli ziyaretleri devam ediyor.
Birlik Vakfı Başkanı Mehmet Adıgüzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yörtürk Vakfı Başkanı Ali Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Hizmet-İş Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, İŞ Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir ve sendika üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek, büyük bir oy oranı ile seçilmesinden dolayı hem tebrik edip, hem de başarı dileklerinde bulundular.
Ziyarette bulunan iki Vakıf ve bir Sendika Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerindeki ortak nokta, “sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Melikgazi için neler yapılabilir” oldu.
Özellikle sivil toplum kuruluşlarının bu tür ziyaretlerinin çalışmalarına şevk ve heyecan katacağını belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Başarımızın sırlarından biri de, yaptığımız hizmetlerin türlü ve içeriğine göre ilgili sivil toplum kuruluşun görüşünü almak, hatta beraber çalışmaktır. Dayanışma, paylaşım ve fikir alış verişi hem işin aslına ve amacına uygun olarak gerçekleştirilmesine hem de etkin ve verimli olmasına neden olmaktadır. Bu ziyaretlerde en çok gündeme gelen sosyal sorumluk projeleri kapsamında Melikgazi’ye katılacak olan, katma değer ve sosyal gelişimdir“ dedi.
Sivil toplum örgüt temsilcilerine anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, bundan önce olduğu gibi yine birlikte ve dayanışma içerisinde bu şehrin menfaatleri doğrultusunda çalışacaklarını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER