KAYSERİSPOR, BAŞAKŞEHİR’E KAYBETTİ 2-1

KAYSERİSPOR, BAŞAKŞEHİR’E KAYBETTİ 2-1

ÇOLAKBAYRAKDAR, “DÖNÜŞÜMLE KOCASİNAN, DAHA DA GÜZELLEŞECEK”

ÇOLAKBAYRAKDAR, “DÖNÜŞÜMLE KOCASİNAN, DAHA DA GÜZELLEŞECEK”

MELİKGAZİ KIYAFET EVİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI…

MELİKGAZİ KIYAFET EVİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI…

70 YAŞINDAKİ ADAM TARLADA ÖLÜ BULUNDU

70 YAŞINDAKİ ADAM TARLADA ÖLÜ BULUNDU

ERÜ’DE “4. ULUSAL ECZACILIK ÖĞRENCİ KONGRESİ FARMAKON ERCİYES 2018” BAŞLADI

ERÜ’DE “4. ULUSAL ECZACILIK ÖĞRENCİ KONGRESİ FARMAKON ERCİYES 2018” BAŞLADI

PALANCIOĞLU’NDAN AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI’NA ZİYARET
PALANCIOĞLU’NDAN AK PARTİ  KADIN KOLLARI BAŞKANI’NA ZİYARET

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve eşi Emel Palancıoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan AK Parti Talas Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Emine Timoçin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emine Timoçin ile uzun süredir Talas’ta güzel işler yaptıklarını ve bundan sonrada Emine Hanım’ın aynı başarıyı göstereceğine inandığını söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Yeni AK Parti Kadın […]

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve eşi Emel Palancıoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan AK Parti Talas Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Emine Timoçin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Emine Timoçin ile uzun süredir Talas’ta güzel işler yaptıklarını ve bundan sonrada Emine Hanım’ın aynı başarıyı göstereceğine inandığını söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Yeni AK Parti Kadın Kolları Başkanımız Emine Timoçin Hanımefendi oldu. İlçe Kadın Kolları Başkanı olduğu için kendisiyle uzun süredir çalışıyoruz. Sağ olsun nezaketi ve uyumlu kültürü ile Kayseri’deki çalışmalarına devam edecek. Bizde elimizden geldiğince destek vereceğiz. AK Parti’nin büyümesindeki en önemli aşamalardan bir tanesi kadın kollarının çok yoğun çalışması. Her seçimde kadın kolları üstün gayretiyle partimize destek vermiş üst sıralara çıkmasını başarılar kazanmasını sağlamıştır.” dedi.
Emine Hanım’ın çıtası üst düzeyde olan bir yere geldiğini hatırlatan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Bu çıtayı daha üste taşımak daha başarılı işler yapmak için kendisi de omuzlarındaki yükü hissetmeye başladı. Bizde elimizden geldiğince kendisini destekleyeceğiz. 2019’da hem genel hem de yerel seçimler olacak. Dolayısıyla burada yoğun mesai harcayacağı günlere giriyoruz. Talas’ta yapmış olduğu hizmet ve çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra Sevilay Hanım’ın başarıyla yürüttüğü İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini Emine Hanım gerçekleştirecek. Allah yar ve yardımcısı olsun. Durmak yok yola devam.” diye konuştu.
“Bu bir bitiş değil yeniden başlangıçtır.” diyen AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin ise şunları söyledi: “Aldığım görevin yükünü ve ağırlığını taşıyorum. İnşallah Sevilay Başkan’dan aldığımız bayrağı en iyi şekilde taşıyacağız. Rabbim yardımcımız olsun. Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ederim.” (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz