KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE

Erciyes iletişim’de eğlence tavan yaptı. Reklam oburları kampüste.

Son zamanlarda pek çok önemli etkinliğe ev sahipliği yapan Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi , son olarak geçtiğimiz günlerde ”Reklam Oburları Kampüste” adlı etkinlik ile  öğrencilere keyifli bir gün yaşattı.

Üniversite üniversite gezen Dünyanın en komik ve yaratıcı reklamlarını izleterek öğrencilerin keyifli dakikalar  geçirmesini aynı zamanda da öğrencilerin yarışmalara ve simülasyon oyunlarına katılarak hediyeler kazanmasını sağlayan  ”Reklam Oburları Kampüste ” organizasyonunun bu seferki adresi ERÜ İletişimdi.

Kampüs Yerleşkesinde kurulan dünyaca ünlü firmaların stantlarında öğrenciler hem keyifli bir  vakit geçirme hem de hediyeler kazanma fırsatı buldular.Diesel,Mentos , Vivident , Gittigidiyor,Lenovo gibi firmaların stantlarındaki yarışmalara katılan öğrenciler birinci olabilmek için kıyasıya mücadele ettiler.Ayrıca Nurcan Çetinsaya Konferans Salonunda öğrencilere dünyanın en komik reklam filmlerinin olduğu  ve Reklam oburları Klasikleri adlı  video gösterimi yapıldı ,video  gösterimi sonrasında da çekilişle hediye dağıtımı gerçekleştirildi. Öğrenciler tarafından en beğenilen reklam filmi ise bir zamanlar Ortadoğu ülkelerinde yayınlanan Panda’nın Peynir reklamları oldu..

En Vahşi Çığlığa İlgi Büyüktü

Stantlar içerisinde ise en fazla ilgiyi çığlık dolabı gördü. 5-6 kişilik gruplar halinde dolaba giren öğrenciler en güzel çığlığı atıp  9.990 TL’lik büyük ödülü kazanabilmek için büyük çaba sarfetti.Dolap içerisinde video kaydı yapıp  #vahsicıglık hastagiyle instagramdan paylaşım yapan öğrenciler Diesel marka parfümün sahibi oldular.

İletişim Fakültesi öğrencileri  etkinlikte emeği geçenleri kutlarken Final sınavları öncesinde böyle keyifli bir zaman geçirip moral depoladıkları için mutlu olduklarını  belirttiler.

Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencisi aynı zamanda İletişim Kulübü Başkanı Muzaffer Onur Genişhan  yaptığı açıklamada ; ”Reklam Oburları Kampüste adlı organizyon hakkında bilgiler vererek konuşmasına başlayan Genişhan ,İletişim Kulübü olarak her sene olduğu gibi bu sene de Reklam Oburları Kampüste organizasyonunu ricalarımız üzerine  fakültemize getirdik, bundan sonra İletişim Kulübü faaliyetleri hakkında da bilgiler veren Genişhan , artık final dönemine giriyoruz ve bu dönem bitmek üzere  bahar döneminde Reklam Oburlarına benzer etkinliklerle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.  Samet SUN

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Erciyes iletişim’de eğlence tavan yaptı. Reklam oburları kampüste. Son zamanlarda pek çok önemli etkinliğe ev sahipliği yapan Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi , son olarak geçtiğimiz günlerde ”Reklam Oburları Kampüste” adlı etkinlik ile  öğrencilere keyifli bir gün yaşattı. Üniversite üniversite gezen Dünyanın en komik ve yaratıcı reklamlarını izleterek öğrencilerin keyifli dakikalar  geçirmesini aynı zamanda da öğrencilerin […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz