Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

SABAH ÇORBASI MELİKGAZİ’DEN

Bu haber 07 Nisan 2019 - 14:19 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
SABAH ÇORBASI MELİKGAZİ’DEN

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, sabah namazı sonrası kurulan iki çadır ile cami cemaatine Kayseri İl Müftüsü Doç.Dr. Şahin Güven ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte çorba ikramında bulunduğunu söyledi.

Hunat Camii’nde sabah namazı sonrasında kurulan çadırlarda sıcak çorba ikram ederek, gençler ile birlikte sohbet etme imkanı bulduklarını ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu,”Melikgazi Belediyesi olarak çeşitli vesileler ile toplumda birlik ve beraberliği pekiştirmek, paylaşmak ve yardımlaşma duygularını geliştirmek amacı ile etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinlikler ile toplumsal barışa katkı sağlamak açısından Hunat camisinde kurulan iki çadırda sabah namazı sonrası sıcak çorba ikramında bulunduk” dedi.

Kayserililer ise, sabahın erken saatinde bu tür bir hizmetin verilmesinden son derece mutlu olduklarını ve önemli olan bu hizmetin sunulmasında fikir ve düşünce olduğunu belirterek “Bu birlikteliği sağladıkları için Sayın Belediye Başkanımız  Dr. Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştular.  (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA