BAŞARILI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR…EMNİYETTEN MAYIS AYI İSTATİSTİKLERİ

BAŞARILI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR…EMNİYETTEN MAYIS AYI İSTATİSTİKLERİ

YENİ KIŞLA KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN ŞENLİK

YENİ KIŞLA KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN ŞENLİK

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN DÜNYA SEVGİSİ

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN DÜNYA SEVGİSİ

BEYDEĞİRMENİ HIZLA İLERLİYOR

BEYDEĞİRMENİ HIZLA İLERLİYOR

ALINAN ÖNLEMLER KAZA SAYISINDA YÜZDE 18’LİK AZALMA SAĞLADI

ALINAN ÖNLEMLER KAZA SAYISINDA YÜZDE 18’LİK AZALMA SAĞLADI

ŞAKA GİBİ
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 1 Mart 2015 - 16:57:01

Gerçekten şaka gibi. Kayserispor kendi evinde Adana Demirspor ile 3-3 berabere kaldı. Şaşırmamız gereken 3-0 dan maçı 3-3 e getirmemiz.

Oysa ki Kadir Has’da her şey çok güzel başlamıştı.

Maça ilgisi her iki takım taraftarının da iyi seviyedeydi.

Oyuna iyi başlayan golü de bulan Kayserispor’du. Murat Akın henüz maçın başında 90 daki örümcek ağını alıyor, Mert Nobre iki stoperin arasından kule gibi yükselerek farkı ikiye taşıyordu.

Golün ardından rakip kaleci bu iş bitti dercesine kale içindeki suyunu alarak buz gibi içiyordu. Goller geliyor, ataklar gelişiyor, yağmurda şiddetini artırıyordu. Bereketli bir gündü. Adana Demirsporlu futbolcular neye uğradıklarını şaşırıyor. 3 pas bile yapamıyorlardı.

Silik bir futbol sergiliyorlardı. Herkesin aklındaki skorun tarihe geçecek bir sonuç olacağı yönündeydi. İlk devre inanılmaz iyi bir oyun sergiledik. İkinci yarıya da Nobre’nin golüyle başladık. Artık skor 3-0 olmuştu.

Koltuğumuza yaslanıp ayaklarımızı uzatarak maçın ve skorun keyfini çıkartmanın hesaplarını yapıyorduk. Santra oldu kaleci Serdar topu filelerimizden çıkardı. Ayağımızı şöyle toplar gibi olduk. Ama içimiz rahattı. Yaş ortalaması 26 olan ligin en tecrübeli takımı herhalde 3-0 dan maçı vermeyecekti. Tam böyle düşünürken Serdar bir kez daha topu filelerimizden çıkardı. Artık ayağımızı toplayıp keyifle kurulduğumuz koltuğumuzda diken üstünde oturma zamanı gelmişte geçiyordu bile. Rakip orta sahamızı selamsız sabahsız geçiyor; bir o kanattan bir bu kanattan bindiriyordu. 3. golün geleceği belliydi.

İlk yarıda ki Kayserispor gitmiş yerine acemiler tayfası gelmişti. Pres yapmıyor, alan savunması yapamıyor, topu ayağında tutamıyordu. Önde oynamasına rağmen panik üstüne panik yaşıyordu.

O tecrübeli ayaklar artık yürüyemiyordu. Bu kadar hata yaparsanız rakip tabi ki faturayı kesmekte gecikmiyordu. Top yine filelerimizdeydi.

Kaleci Serdar tecrübesine rağmen ellerini değil de ayaklarını kullanmaya çalışıyordu. Kaleden başlayan hatalar zinciri ileri uca kadar uzadı gitti.

Bu iş bitti, 3 puan çantada keklik dediğimiz dakikalarda keklik çoktan uçup gitmişti. Giderken de yanında 2 puanımızı alıp götürmüştü.

Kadir Has’da herkes hasta olmuş ve yasa bürünmüştü. Kısacası hasta yas vardı. Sonuç olarak bu maçı teknik olarak fazlaca analiz etmeye gerek yok.

Kayserispor 3-0 dan sonra işi hafife aldı. Rakibi küçümsedi ve hepimize çok kötü bir şaka yaptı. İnşallah bu maçtan ders çıkarır ve bize yaptığı son şaka olur.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz