YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ŞAMPİYONA YAKIŞTI…
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 24 Mayıs 2015 - 17:52:33

Kayserispor, geçtiğimiz hafta aldığı kupanın ardından oynadığı Şanlıurfa maçıyla PTT ligini tamamladı.

Önümüzdeki sezon süper ligde oynayacak olan Kayserispor, Kayseri’nin de umudu oldu. Gerçekten çok iyi bir sezon geçiren Kayserispor, hak ettiği bir şampiyonluk aldı.

Tabi ki şampiyon olmakla bu iş bitmiyor. Bundan sonraki süreç daha da önemli. Genel kurulunu yapan Kayserispor, yeni başkanlara kavuştu.

Yeni yönetimin işinin çok kolay  olduğunu söylemek isterdim. Aslına bakarsanız hiçde kolay değil. En önemlisi takımın maddi açıdan şu anda ne durumda olduğu? sözleşmesi biten futbolcular, gönderilecek futbolcular, tabi ki gitmek isteyen futbolcularda koskocaman bir soru işareti.

Zoru başarmak liderlerin işidir. Kulüp yönetmek çok farklı bir sanattır. Değişik özellikleriniz olacak. Örneğin iyi bir antrenör nasıl iyi bir teknik direktör olamıyorsa yıllardır yöneticilik yapmış biriside başkanlıkta başarılı olamayabilir. Bu nedenle Hilmi  Derinel’in çok dikkatli olması lazım.

Doğru insanlarla doğru menajerlerle, kısacası; Dürüst insanlarla masaya oturması lazım. Bu dakikadan sonra başkana şirin görünmek adına, yanında olmak isteyenler olacaktır. Herkesimden futbolcu pazarlamak için çaba sarf edenler alacaktır. Bu işler Ahbap-Çavuş ilişkisi ile dönmez.

Allah korusun Hilmi Derinel, yanlış kişilerle temasa geçerse çok kötü şeyler olur. Testi kırılmadan yol göstermek gerekir. Kırıldıktan sonra akıl veren çok olur, ama hiç bir işe yaramaz.

Başkanın iyi niyetle transfer politikasını yürütmesi gerekiyor. Tabi ki en önemlisi teknik direktör seçimi.

İyi bir teknik direktörünüz olmazsa küme düşersiniz. Fazla uzağa gitmeye gerek yok. Erciyesspor gerçeği gözümüzün önünde…. Selamla-sabahla teknik direktör transfer edilmez. Bu ligi tanıyan, şehrin ve takımın menfaatlerini düşünecek teknik direktöre ihtiyaç var.

Bu nedenle başkanın çok dikkatli olması lazım. Çok iyi tahmin ediyorum ki başkanın telefonları şimdiden çalmaya başlamıştır. İnşallah teknik direktör konusunda Erciyespor’un düştüğü yanlışa Kayserispor düşmez.

Yeni yönetime başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun.

Erciyesspor’a gelecek olursak; Bildiğiniz gibi… 7-8 maçtır kazanamıyor. Küme düşmeyi garantiledi. PTT liginde ne yapacağının hesaplarını yapıyor.

Herhalde bu hafta Erciyesspor’un akibeti de belli olur. Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz