Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

SARE ATA’NIN HUZURUNDA SELAM DURDU

Bu haber 11 Kasım 2018 - 14:29 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
SARE ATA’NIN HUZURUNDA SELAM DURDU

Ata’m Rahat Uyu ! İzindeyiz…

Onsuz O’nu yaşayan, İzinden ayrılmayan, 10 Kasım hüznü duyan, Atatürk’ün gençleriyiz.

Sare Koleji öğrencileri, Müdür Yardımcıları Zehra Yağmur,Öğretmenleri Selami Çit  ve Ebru İmren nezaretinde Büyük Önder’in huzurundaydı.Öğrenciler Anıtkabir komutanlığının organize ettiği törende Atatürk’ün mozalesine çelenk konulmasının ardından saygı duruşunda bulundu. Ata’nın huzuruna çıkan öğrenciler büyük heyecan yaşadılar.  Müdür Yardımcısı Zehra Yağmur Anıtkabir özel defterine “Atam, seni saygı, sevgi ve şükranla anmaya Kayseri’den geliyoruz. Bizler için hayal ettiğin güzel yarınlara ulaşmak ve sana layık olmak için çok çalışıyoruz. Ülkemizi yüceltme yolunda daima kol kolayız. Atam izindeyiz” diye yazdı. Törenin ardından öğrenciler rehber eşliğinde Anıtkabir’i gezdiler. Anıtkabir Müzesini gezen öğrenciler Atatürk’ün çocukluk,eğitim,askerlik ve devlet yaşamına ilişkin ayrıntılı bilgi edinme fırsatı buldu. Özellikle müzenin yeni açılmış bölümleri, canlandırmalar ve efektlerle düzenlenmiş seksiyonlar öğrencilerimizi çok etkiledi.

Müdür Yardımcısı Zehra Yağmur, gezi sonrası yaptığı açıklamada öğrencilerine akademik başarının yanında, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle hayat başarısı kazandırmayı hedeflediklerini Ankara gezisinin sosyal ve kültürel anlamda çok yararlı geçtiğini ifade etti. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA