Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

SAVCILIKTAN KÖPEK SALDIRISI OLAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA 

Bu haber 07 Ocak 2019 - 10:55 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.
SAVCILIKTAN KÖPEK SALDIRISI OLAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA 

* ”Yırtıcı hayvan yaralanmasına bağlı büyük arter ve geniş yumuşak doku yaralanma sonucu gelişen kanama sonucu öldü”
Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı, köpek saldırısında hayatını kaybeden lise öğrencisi Mehmet Özer ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, Özer’in otopsi işlemi sonucunda, yırtıcı hayvan yaralanmasına bağlı kanama sonucu öldüğünün tespit edildiği bildirildi.
Geçtiğimiz günlerde Hacılar ilçesinde lise öğrencisi Mehmet Özer’in köpek saldırısı sonucu hayatını kaybetmesinin ardından Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklama yapıldı. Başsavcılık tarafından yapılan açıklamada olayın nöbetçi savcılığa bildirilmesi üzerine ilgili talimatların verildiği bildirilerek, “Ardından, Kayseri Adli Tıp Şube Müdürlüğünde görevli iki adli tıp uzmanının da katılımıyla müteveffanın cesedi üzerinde gerçekleştirilen otopsi işlemi neticesinde Mehmet Özer’in yırtıcı hayvan yaralanmasına bağlı büyük arter ve geniş yumuşak doku yaralanması ile bunlardan gelişen kanama sonucu öldüğü tespit edilmiştir. Olay sırasında ölen Özer’in yanında bulunan tanık öğrencinin beyanları ve bu öğrencinin haber vermesi üzerine Özer’i kurtarmak amacıyla olay yerine intikal eden okul görevlileri ile öğrencilerinin ve ayrıca olaya müdahale eden Hacılar İlçe Jandarma Komutanlığı görevlilerinin anlatımından müteveffanın sahipsiz köpek saldırısına maruz kaldığı anlaşılmıştır” ifadelerine yer verildi.
Yazılı açıklamada soruşturmanın her yönüyle yürütüldüğünün de altı çizilerek, olayda kasıt ve ihmali belirlenebilecek tüm şüpheliler hakkında gereğinin yapılacağı bildirildi. (İHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA