Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

SEÇİM İŞLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Bu haber 17 Mart 2019 - 16:49 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
SEÇİM İŞLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti İl Başkanlığınca 31 Mart Yerel seçimler öncesi seçim işleri istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Yönetim kurulu üyeleri. Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Nurettin Çelik, Önceki dönem Enerji Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Milletvekili Taner Yıldız; seçim sadece sandıkta oy kullanmakla değil bu oyların il seçim kuruluna teslimi ile ancak anlamlandırılabilecek. Onunla birlikte değer bulabilecek. Bu çalışmalarımızın son noktası sizin çalışmalarınızla beraber olacaktır.

Etrafımıza bir baktığımızda toplumsal olaylar dünya ölçeğinde ise Yeni Zelanda da meydana gelen olaylar ile birlikte sorumluluklarımızı bir kat daha arttırmış olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın bulunduğu konumun ne anlama geldiğini görmüş olduk. Yeni Zelanda da saldırıyı yapan caninin sosyal medya hesabında neler çıktığını hep beraber izledik. Onun için liderimiz dahil bize çay getiren kardeşimiz dahil birbirinden daha az önemli olmadığını görüyoruz. Her birinizin farklı farklı önemi var. Farklı farklı konumları var. O yüzden ben sizlerin taşıdığı sorumluklarınızın ne kadar ağır olduğunu bildirirken Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun diyorum dedi.

Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Nurettin Çelik’de seçimde yapılacak konularda bilgiler verdi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA