KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

SEÇME: “ İYİ FUTBOL OYNAYARAK MAĞLUP OLDUK”…MANDIRALI: “NET SKORLA RAKİBİMİZİ YENDİK”

PTT 1. Lig’de zirve mücadelesi veren Antalyaspor, sahasında Kayserispor’u 2-0’la geçti.
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, zorlu bir maçta rakiplerini sahalarında yendiklerini söyledi. Sahada zaman zaman iyi zaman zaman kötü şeyler yaptıklarını ifade eden mandıralı, “İkinci yarı geri çekildik. Psikolojik olarak takım etkileniyor. Ama bunun değiştireceğiz. Önemli bir maçı kazandık. Futbolcularım özverili oynadılar. Net skorla rakibimizi yendik” diye konuştu.
TARAFTAR AÇIKLAMASI
Mandıralı, maç sonunda taraftara gitmeyen takımıyla ilgili olarak şöyle konuştu:
“Antalya futbol şehri olmalıdır. Yeri süper lig olması lazım. Taraftar, takımı hem iyi hem kötü gününde destekleyen gruptur. Alanyaspor, karşılaşmasında yapılan kötü tezahüratlar oyuncuları olumsuz etkiledi. Oyuncular da bu haksız eleştirilerden dolayı böyle bir karar aldılar. Taraftar takımın bir parçası olsun. Takımın durumu her ne olursa olsun destekleyen taraftar grubunu istiyoruz. Bir tane Antalyaspor var ve onlarındır. Barışılabilir bir durum. Takımımızın taraftara ihtiyacı var. Bunu düzeltmeliyiz. Onlarda sağ duyulu yaklaşsınlar.”
KAYSERİSPOR CEPHESİ
Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme zorlu bir mücadele olduğunu belirterek, iki takımın da sahada zaman iyi futbol oynadığını söyledi.
Takımının ikinci yarı daha iyi futbol oynadığını ifade eden Seçme, “Kayserispor ikinci yarıda iyi bir futbol oynayarak mağlup oldu. Hafta içinde sakatlıklarımız vardı. Nobre’nin oyundan çıkması, Okay’ın kırmızı kart görmesi dengeleri bozu. 11’e, 11 oynansa skor müsabaka farklı neticeyle bitebilirdi. Hakem de tüm takdir haklarını ev sahibi ekipten yana kullandı. Kayserispor ancak bu şekilde mağlup edilebilirdi. Ama her şeye rağmen Kayserispor layık olduğu yer olan süper lige çıkacaktır” dedi.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • PTT 1. Lig’de zirve mücadelesi veren Antalyaspor, sahasında Kayserispor’u 2-0’la geçti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, zorlu bir maçta rakiplerini sahalarında yendiklerini söyledi. Sahada zaman zaman iyi zaman zaman kötü şeyler yaptıklarını ifade eden mandıralı, “İkinci yarı geri çekildik. Psikolojik olarak takım etkileniyor. Ama bunun değiştireceğiz. Önemli bir maçı […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz