ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

BETONART MİMARLIK YAZ OKULU AGÜ’DE BAŞLADI

BETONART MİMARLIK YAZ OKULU AGÜ’DE BAŞLADI

ŞEHİT POLİS MEMURU AHMET GÖBEN KÜTÜPHANESİ HİZMETE AÇILDI
ŞEHİT POLİS MEMURU AHMET GÖBEN KÜTÜPHANESİ HİZMETE AÇILDI

Şehit Polis Memuru Ahmet Göben, Kütüphanesi hizmete açıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle yapımı tamamlanan Z-Kütüphane açılısı yapıldı. Açılışta Şehit polis memuru Ahmet Göben in özgeçmişi okundu. Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğünün katkılarıyla yapılan kütüphane Yahyalı Atatürk İlköğretim Okulu binasında hizmete açıldı. Açılışa Develi Kaymakamı Murat Duru, İl Emniyet Müdür […]

Şehit Polis Memuru Ahmet Göben, Kütüphanesi hizmete açıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle yapımı tamamlanan Z-Kütüphane açılısı yapıldı. Açılışta Şehit polis memuru Ahmet Göben in özgeçmişi okundu.
Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğünün katkılarıyla yapılan kütüphane Yahyalı Atatürk İlköğretim Okulu binasında hizmete açıldı. Açılışa Develi Kaymakamı Murat Duru, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Arslan, Toplum Destekli Polis Şube Müdürü İrfan Sancar, Yahyalı Emniyet Müdürü Yasin Zeki, Yahyalı İlçe Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Selahattin Topal, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kafalı, Ak parti İlçe Başkanı M.Esat Türkmenoğlu, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Açılışta konuşan Kaymakam Murat Duru böyle bir çalışmadan dolayı İçişleri Bakanlığımıza ve Milli Eğitim Bakanlığına, Kayseri Valililiğine Kayseri İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti. Konuşmasının devamında öğrencilere seslenen Kaymakam DURU bende sizler gibi köylü çocuğuyum buradaki gördüğünüz bu polis ağabeyleriniz müdürleriniz hepsi de köylü çocuğudur. Buradaki gördükleriniz hepsi okuyarak buralara gelmişlerdir. Sizlerinde önümüzdeki yıllarda iyi bir yerlere gelmeniz için mutlaka okumanız lazım, güzel Türkiye’mizi uçurumun kenarına getirip sömürge altına almaya çalışanlar var. Ülkemizin bütünlüğünü bozmak isteyen terör örgütleri var bunların içinde PKK terör örgütü neyse PYD terör örgütü de aynıdır dedi. Bu açılan kütüphanede her öğrencimiz günde en az 40 sayfa kitap okuması gerektiğini söyleyerek öğrencilerden günde 40 sayfa kitap okumaları için söz aldı.
Konuşmaların ardından öğrencilerle birlikte Kaymakam, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü açılış kurdelesini kesen Kaymakam kütüphanenin içerisini gezerek çocuklarla satranç oynadı ve hatıra resmi çektirdi.
4 Ayda yapımı tamamlanan Kütüphane 79 000 TL maloldu. İçerisinde 1100 adet kitap ve 6 bilgisayar bulunuyor. HACIBABA LALE/YAHYALI

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz