Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

SİYASİ PARTİLER VE STK’LARDAN FENER ALAYI

Bu haber 30 Ekim 2018 - 12:38 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
SİYASİ PARTİLER VE STK’LARDAN FENER ALAYI

Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti ve Cumhuriyetine değer veren STK’ların ortak basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

Öncelikle hepimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarım. Hepinize fener alayımıza göstermiş olduğunuz ilgi içinde teşekkür ediyorum, hepiniz hoş geldiniz.

Milletimiz güzel yurdumuzda bağımsız yaşama hakkını kaybetmişken, milletimize bağımsızlığını tekrar kazandıran başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere aziz şehitlerimizi, şanlı gazilerimizi saygıyla anıyor onlara şükranlarımızı sunuyoruz.

Dile kolay 95 yaşında Cumhuriyetimiz. 95 yılda bu ülke ne yönetimler, ne darbeler gördü. Ne karanlık dönemler yaşadı. Tüm bunlardan geriye sadece “CUMHURİYET” imiz kaldı. Bizler cumhuriyetin savunucuları olarak görev başındayız.

İç ve dış mihraklar Cumhuriyeti yıkmaya, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’Ü unutturmaya çalıştıkça halkımız Cumhuriyetine, ATA’ SINA daha çok sarılacaktır, sarılıyor da.

Son yıllarda Milli bayramlarımızı kutlamamız, değişik gerekçelerle önlenmeye çalışıldı. Bizler her şeye rağmen coşkuyla kutladık, her sene aynı coşkuyla kutlamaya da devam edeceğiz.

Bu yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başkentimiz Ankara’dan alınıp İstanbul’a taşındı. Türkiye Cumhuriyetinin başkenti Ankara’dır. Cumhuriyetin bekçileri olarak bizler, meydanlarda, milletimizle omuz omuza milli bayramlarımızı kutlamaya devam edeceğiz.

Cumhuriyetimizin kazanımlarının bir bir satıldığı yandaşlara peşkeş çekildiği dönemleri yaşadık ve maalesef yaşamaya da devam ediyoruz.

Devletin kurucuları yine devletin kurduğu kurumlardan silinemez. Türk milleti Anadolu’da yaşayan tüm halklarla omuz omuza savaşarak kazandığı haklarına ve Cumhuriyetine sahip çıkacak, çeşitli sıfatlarla bölünme oyunlarına gelmeyecek kadar asil bir millettir.

Cumhuriyetimizin çevresinde dolaşan kara bulutlara, kirli oyunlara rağmen, hedefimiz, Atamızı fikirleriyle tüm millet el ele bir asra yaklaşan Cumhuriyetimizin gölgesinde ülkemizi refah ülkelerin seviyesine çıkarmak için çalışmaktır. Atamızın izinden dönmedik, dönmeyeceğiz. Ne mutlu Türküm diyene…

Genci yaşlısı tüm vatandaşlarımıza Cumhuriyet sevdalılarına bu güzel günde bu coşkuyu bizimle paylaştığı için tekrar teşekkür ediyorum. Nice güzel, coşkulu birlik ve beraberlik dolu 29 Ekimlere sevgiyle kalın hoşça kalın… (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA