Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

SP KADIN KOLLARI KİTAP OKUMAYA DİKKAT ÇEKTİ

Bu haber 11 Kasım 2018 - 14:48 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.
SP KADIN KOLLARI KİTAP OKUMAYA DİKKAT ÇEKTİ

Saadet Partisi kadın kolları Talas ilçe divanı Kayseri il başkanı Mahmut Arıkan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Gündemin önemli konularına dikkat çeken Arıkan seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mahut Arıkan, “Öncelikle şunu söyleyerek sözlerime başlamak işitiyorum; bugün iktidar partisi bile her türlü imkana rağmen böyle bir programı bu şekliyle yapamazlar. Sizlere teşekkür ediyorum. Önümüzde bir yerel seçim var. Bu yerel seçimler için hazırlıklarımıza başladık. Hazırlıklarımızı yaparken topluma baktığımızda, %65’lik bir kesimin ‘Gelecekten ümitsiz olduğunu’ gösteriyor. Böyle bir durum en son 16 yıl önce oluşmuş ve Ak Parti iktidara gelmiştir. Ne zaman ki toplum gelecekten ümidini kesip kararsız kalmış sonrasında iktidar değişmiştir. Bu durum bize şunu gösteriyor; 50 yıllık partiler tarihe karışmıştır. Bizler, bu kararsız kesimin oylarını alıp belediyelerde iş başına geleceğiz.” dedi.

Cihangir İslam’ın meclisteki çıkışına da değinen Arıkan, “Saadet Partisi şuan mecliste muhalefeti tek başına yapıyor. İstanbul Milletvekilimiz Nazır Cihangir İslam ve Konya Milletvekilimiz Abdulkadir  Karaduman ile ses getiren muazzam bir muhalefet yapıyoruz. Bu muhalifliğimiz hükümeti son derece rahatsız ediyor. Ancak biz doğruları söylemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlçe divanının ardından Saadet Partisi kadın kolları üyeleri mahalle ziyaretleri yaparak “İz Bırak Kampanyası” kapsamında kitap dağıtımı gerçekleştirdi. Yoğun ilgi gören faaliyette halkın olumlu yaklaşımları dikkat çekti. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA