KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

SÜT DONDURAN KAMPI BAŞARI İLE TAMAMLANDI
SÜT DONDURAN KAMPI BAŞARI İLE TAMAMLANDI

Hacılar Belediyesi tarafından geleneksel Hacılar Arama Kurtarma Havacılık Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü (HADAK) tarafından organize edilen ve bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Erciyes Dağı Zirve Tırmanışı ve Süt Donduran Kampına yaklaşık 45 dağcı ve doğa ile baş başa iki gün geçirmek isteyen yüzlerce doğa tutkunu, 2 bin 700 metre rakımlı Süt Donduran Yaylasında bir araya […]

Hacılar Belediyesi tarafından geleneksel Hacılar Arama Kurtarma Havacılık Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü (HADAK) tarafından organize edilen ve bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Erciyes Dağı Zirve Tırmanışı ve Süt Donduran Kampına yaklaşık 45 dağcı ve doğa ile baş başa iki gün geçirmek isteyen yüzlerce doğa tutkunu, 2 bin 700 metre rakımlı Süt Donduran Yaylasında bir araya geldi.
23’üncü Erciyes Zirve Tırmanışı ve Süt Donduran kampına katılan; İlçe Jandarma Komutanı Muhittin Doğan, Hacılar Belediye Başkanı Dr.Doğan Ekici, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeref Özdemir, AK Parti Hacılar İlçe Başkanı Hüdai Barut, Hacılar Belediye Başkan Yardımcısı Av. Bilal Özdoğan, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Erdal Yücel, Hacılar Belediye Meclis Üyesi Recep Aykut, işadamları ve doğasever vatandaşlar katıldı.
KATKIDA BULUNDULAR
Bunun yanı sıra 23. Erciyes Dağı Zirve Tırmanışı ve Süt Donduran Kampına; İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, Şehzade Grup Yöneticileri Selahattin Kılıç ve Sadettin Kılıç, Cennet Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yayla, Kilo Market Mehmet Kilci, Emka Çelik Konstrüksiyon Osman Övüç ve Ahmet Övüç, Pınarsan Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Pınar, Boldera Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Dur ve Murat Dur katkıda bulundular.

Etkinliğe, Kayseri dışından gelerek ilk defa katılan üniversite öğrencileri; Nihan Kartal, Suzan Yıldız, Necdet Palta ve Nursena Palta Erciyes Dağı Zirve tırmanışının en renkli simaları arasında yer aldı.
Rekortmen dağcı Ali İlik başta olmak üzere birçok ünlü dağcının ilgi gösterdiği 23. Erciyes Zirve Tırmanışı ve Süt Donduran Kampı unutulmaz anılara sahne oldu.

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz