VE… KUPA’DA RAKİBİMİZ….ANTALYASPOR

VE… KUPA’DA RAKİBİMİZ….ANTALYASPOR

BÜYÜKKILIÇ’IN ENİŞTESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BÜYÜKKILIÇ’IN ENİŞTESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

MOBİLYANIN “SİLİKON VADİSİ” KAYSERİ’DE AÇILACAK

MOBİLYANIN “SİLİKON VADİSİ” KAYSERİ’DE AÇILACAK

BEDİR: HESABIMIZA, KİTABIMIZA, TAKIMIMIZA BAKAR VE GEREKENİ YAPARIZ

BEDİR: HESABIMIZA, KİTABIMIZA, TAKIMIMIZA BAKAR VE GEREKENİ YAPARIZ

668910.T.C.KAYSERİ 1. İCRA DAİRESİ.23.09.2017
668910.T.C.KAYSERİ 1. İCRA DAİRESİ.23.09.2017

T.C.KAYSERİ 1. İCRA DAİRESİ 2016/13915 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen […]

T.C.KAYSERİ 1. İCRA DAİRESİ

2016/13915 ESAS
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; İsteklilerin satış konusu malı ihale tarihinden önce bulunduğu mahal olan Vuslat Taşımacılık Pet.Tur.Gıda İnş. San.Tic.Ltd. Şti. Zincidere cezaevi arkası Kayseri adresinde görebileceği fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 18/10/2017 günü, saat 15:00 – 15:05 arası.
2.İhale Tarihi : 02/11/2017 günü, saat 15:00 – 15:05 arası.
İhale Yeri : Kocasinan Belediyesi Mezat Salonu – İstasyon Mah. Ziya Sok. No:6 Kocasinan /Kayseri

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 28.000,00 1 %1 06 DY 4189 plakalı, 2013 model, Ford marka Fiesta tipli, benzin yakıt cinsli, otomatik vites, gri renkli, kontak anahtarı mevcut olup ruhsatı bulunmamaktadır. Araç önden kazalıdır. Ön tampon kırık, havalandırma panjuru kırık,ön sis ve sinyal lambaları söküktür.Arka sol çamurluk, tampon sol köşesi,ve yakıt deposu kapağı hasarlı ezik durumdadır. Sol sis lambası kırık durumdadır. Tramer sorgusunda bir adet hasar kaydı mevcut olup gizli ayıbı bilinmiyor.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz