ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

TAKIMLARIMIZ İYİ YOLDA
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 20 Aralık 2015 - 17:15:34

Kayserispor ve Erciyesspor yüzümüzü güldürdü. Her ikisinin de aldığı sonuçlar bizi önümüzdeki haftalar için umutlandırdı.
Öncelikle Kayserispor dan başlayalım; her hafta oynadığı futbol ile üzerine koyarak devam ediyor yerlisi yabancısı büyük bir gelişim içerisinde Tolunay hocanın kafasındaki Kayserispor yavaş yavaş oluşmaya başladı. Özellikle takımın istekli arzulu olması çok önemli bir de buna mücadele gücünü eklersek devre arasına kadar arzuladığımız yere geleceğimizi düşünüyorum. Deplasmandan getirilen bir puan altın değerindedir. Hakemin vermiş olduğu kararların hepsi tartışılır. İki tarafa da etki edecek kararlar verdi, bir puana seviniyoruz ama kaçan üç puana da üzülmemek elde değil. Final vuruşlarında biraz becerikli olsak Sivas karşısın da rahat bir galibiyet alabilirdik. Kayserispor da ki en büyük eksik son vuruşlar. Yakaladığı net pozisyonlar dan yararlanamıyor. Tolunay hoca bu konuda muhakkak takımı çalıştırıyordur, lakin ne hikmetse olmuyor bazen şansın da yanınızda olması gerekiyor. Kayserispor şuana kadar hedeflediği puanı aldı, devre arası takıma ilaç olacaktır. Diğer yönden de bakacak olursak son haftalar da takım toparlanmıştı devre arası bazı takımlara iyi gelir bazılarına da ters tepki yapabilir, inşallah bize iyi gelir diyelim.
Gelelim Erciyesspor’a üç-beş hafta önce takımdan tamamen ümidimizi kesme derecesine gelmiştik çıkmamış candan ümit kesilmez diyorduk. Gerçekten de Erciyesspor bunu bize gösterdi. Geride kalan üç haftada aldığı sonuçlarda da adım adım yukarılara tırmanmaya başladı takımın en büyük özelliği kırılgan olması idi. Golü yedikten sonra adeta paramparça oluyordu oyun disiplininden kopuyordu ligin en kötü futbol oynayan takımı idi. Küme düşmeye yakın takımların başında geliyordu Timuçin hoca ile birlikte takım adeta yeniden doğdu. Erciyesspor dan elini ayağını çeken başkan Ziya Eren zannedersem yeniden ilgi ve alaka göstermeye başladı tabi ki Kayserispor’a olan destek miktarı Erciyesspor’a da aynı oranda belki de daha az yapılıyor. Böyle olunca da takımlarımız bocalıyor Erciyesspor Karşıyaka karşısın da ilk devre Necati’nin attığı golle 1-0 yenik düşmesine rağmen ikinci yarıda Erçağ ve Selim’ in golleri ile galip gelmesini bildi. Hakkettiği bir galibiyet aldı ve çıkışını sürdürdü. Erciyesspor’un bundan sonraki en büyük silahı mücadelesi olacak yukarılardan kopmamak için her zamankin den daha çok mücadele edecek. Henüz her şey bitmiş değil. LİG Erciyesspor için daha yeni başlıyor. Hem Kayseri hem Erciyesspor’ u mücadelelerinden dolayı Tebrik ediyorum inşallah bu mücadele sezon sonuna kadar devam eder.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz