Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

TALAS BELEDİYESİ 15 BİN METREKARE KİLİTLİ PARKE YAPILACAK 

Bu haber 20 Kasım 2018 - 11:37 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
TALAS BELEDİYESİ 15 BİN METREKARE KİLİTLİ PARKE YAPILACAK 

Talas Belediyesi ekipleri, ilçe merkezindeki hizmetleri yukarı mahallelere de götürme çalışmaları kapsamında 15 bin metrekare kilitli parke yapımına başladı.
Köyken mahallelere dönüştürülen bölgelerdeki çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, merkezdeki hizmetlerin aynısını yukarı mahallelere de götürmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Palancıoğlu, vatandaşların yaşadıkları bölgede bütün ihtiyaçlarını karşılamak için gayret gösterdiklerini belirterek, “Bunun için yukarı mahallelerimize özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İlçe merkezinde ne hizmet varsa kırsala da götürmeye çalışıyoruz.” dedi.
Başkan Palancıoğlu, yukarı mahallelerin özellikle toz ve çamurdan arınması için kış öncesi çalışmaları hızlandırdıklarının altını çizerek, “Bu kapsamda ihalesini gerçekleştirdiğimiz bölgelerde toplamda 15 bin kilitli parke yapımını hızlandırdık. Hava şartları el verdiği ölçüde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Böylece vatandaşlarımızın bölgelerindeki yaşam kalitelerini artırıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Başkan Palancıoğlu, dört mahallede başlayan toplamda yedi mahalledeki kilitli parke çalışmalarıyla ilgili şöyle konuştu: “Şuana kadar Yamaçlı ve Ardıç mahallelerimizde mezarlık yolları, Süleymanlı mahallemizde ara yollar ve sosyal tesis çevresi, Çömlekçi mahallemizde ara yollara kilitli parke çalışmalarımız sürüyor. Bunların yanı sıra Kuruköprü, Çevlik ve Çatakdere mahallelerimizde muhtelif yerlere kilitli parke yapımına başlayacağız.”  (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA