KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

TALAS TOKİ SPOR KOMPLEKSİ’NDE SPİNNİNG(SABİT BİSİKLET) LİGİ HEYECANI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren  Talas Spor ve Sosyal Tesislerinde Aralık Ayından itibaren Spinning Ligi seans programı düzenleniyor.

Puanlama Sisteminde sabit bisiklet üzerinde koordinasyon, dayanıklılık, performans ve antrenman devamlılığı değerlerinin toplamı birinciyi belirliyor. Tesisten yararlanan üyelerde hem spor yapmak  hem de rekabet ortamı sağlayan Spinning Ligi Türkiye’de ilk defa Talas Spor ve Sosyal Tesislerinde başladı. Ayın sonunda üyelerin kişisel puanlarına göre birinci, ikinci ve üçüncü’nün belirlendiği Spinning Liginde ay sonunda dereceye giren üyelere de aylık, iki haftalık ve haftalık üyelikler verilecek.

Spinning Ligi’ni başlatan ve Talas Spor ve Sosyal Tesis Sorumlusu İbrahim Büyükyıldız ” Spinning Ligi’ni daha renkli ve rekabet ortamına dökecek bir çalışma yaptık. Bu çalışma 1 ay sürüyor. Ayın başında başlayan lig ay sonunda tamamlanıyor. Birinci olan üyemize 1 ay ikinci olan üyemize iki hafta üçüncü olan üyemize de bir hafta üyelik hediye ediyoruz. Spinning Ligi’ne oldukça yoğun ilgi var. Toplamda 22 grupta 740 üyemizin katıldığı seanslarımız yıl boyunca devam edecek” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Spor Eğitmeni Sevda Köşker ise ” Spinning Ligi’nde üyelerimiz rekabet ortamının yanı sıra hem yağ yakıyorlar hem eğleniyorlar hem de günlük streslerinden uzaklaşıyorlar” ifadelerini kullanırken, Spinning Ligi’ne katılan üyelerden Nilgün Özpozan ” Yaklaşık bir yıldır Talas Spor ve Sosyal tesisine spora geliyorum. Spinning’i severek yapıyorum. Hem kardiyo için hem de vücutta belirli bölgeleri incelttiği için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.” dedi.

 

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren  Talas Spor ve Sosyal Tesislerinde Aralık Ayından itibaren Spinning Ligi seans programı düzenleniyor. Puanlama Sisteminde sabit bisiklet üzerinde koordinasyon, dayanıklılık, performans ve antrenman devamlılığı değerlerinin toplamı birinciyi belirliyor. Tesisten yararlanan üyelerde hem spor yapmak  hem de rekabet ortamı sağlayan Spinning Ligi Türkiye’de ilk defa Talas Spor ve Sosyal Tesislerinde […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz