SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

TARZAN KAÇAMADI
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 15 Şubat 2015 - 16:12:43

Kayserispor rakipleri Osmanlı ve Antalya’nın puan kaybettiği haftada altın değerinde 3 puan aldı.

Rakipleri ile puan farkını yediye çıkardı . Kayserispor maça tutuk başladı. Başlama nedeni de rakibini hafife almasıydı. Bunun faturasını çok çabuk ödedi. 3. dk. da Gökhan’ın golüyle yenik duruma düştü. Golün şokunu dakikalarca üzerinden atamadı. Manisa ise direnmeye başladı. Her iki tarafta gergindi. Tansiyon tavanlarda geziyordu. Sinir harbi vardı. Gereksiz sertlikler oyun düzenimizi de bozdu.

Rakibin istediği de buydu. Ne yazık ki bunu başardılar. Kedi oyunumuzu oynasak Manisa ile 10 kez maç yapsak hepsini de kazanırız. Çünkü kaliteli bir kadromuz var. Takımın tecrübeli isimlerden kurulmasına rağmen Manisa’nın tuzağına düşmesi akıl alır gibi değil. Maçın 11 e 11 bitmeyeceği ilk dakikalardan belliydi. Horoz dövüşü vardı sahada. Birbirlerini adeta yiyorlardı. Hakemden ilk aksiyon geldi. 27. dk da Kayserispor’dan Cem Can rakip takımdan da Gökhan kırmızı kart gördü. Kayserispor biraz sakinleşmişti. Oyunu 3. Bölgeye yıkmaya başlamıştı. Tabi ki ileri çıkışlarda ki yaptığı hatalar kalesinde pozisyon oluyordu. Kayserispor 43.dk da Nobre ile beraberliği sağladı.

Golün hemen ardından nette bir pozisyon verdi. Okay takımını soyunma odasına 2-1 önde götürebilirdi. Net pozisyonda topu az farkla dışarıya attı. Okay ilk devrede zaman zaman da kaleyi yoklamıştı. İkinci yarıda ise beklenen oldu. Rakip Çanakkale Geçilmez’i oynamaya başladı. Tabi ki hızlı ataklarla da gol aradı.

Bu ataklar gayet cılızdı. Kayserispor rakibi bunaltıyor, ama bir türlü kaleci Bayram’ı geçemiyordu; çok sayıda gol pozisyonu kaçırdı. Gol gelmedikçe stres sıkıntı çoğalıyordu.

Bu sıkıntıyı 2.yarı oyuna giren Çağlar tabelayı değiştirerek bitirdi. Rakip 89’ da 9 kişi kaldı. Kayserispor zorda olsa rakiplerinin puan kaybettiği haftada 3 puan alarak yoluna emin adımlarla devam etti. Kısacası Kayserispor büyük takım olmanın gereğini yaptı.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz