15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

TEK SUÇLU HAKEM Mİ?
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 6 Aralık 2015 - 17:44:40

Kayserispor deplasmanda Beşiktaş’a 2-1 mağlup oldu. Tabi ki diyeceksiniz ki Kayserispor Beşiktaş’ı Kadir Has stadyumunda ağırladı, kendi evi hiç deplasman olur mu? Olur hem de bal gibi olur! Beşiktaş sanki kendi evinde idi. En ufak bir deplasman havası yaşamadı. Taraftar sayısı, basın sayısı, araç sayısı, çaycısı,çorbacısı hepsi Beşiktaşlıydı. Kısacası yer gök Kadir Has’ ta siyah-beyazdı keşke yönetim bilet fiyatlarını makul tutsaydı ya da tribünlerin hepsini Beşiktaş’ a verseydi hiç yoktan hasılat rekorları kırardık. Takımın galip gelme şansı yok denecek kadar azdı. Nedenlerini sıralayacak olursak başta değinmeye çalıştım kendi evinizde deplasman havası yaşıyorsunuz. Futbolcunuz tedirgin rakip futbolcuya dokunmaya dahi korkuyor en ufak harekette tribünler coşuyor. Bu nedenle tribün hakimiyeti tamamen rakipte.
Hakeme gelecek olursak; Kayserili Bülent Yıldırım Kayserispor’ un üzerine yıldırım gibi düştü. Helal olsun sana Bülent hoca, Kayserisporu sahadan sildin süpürdün. Sana “eyyamcı “ demiyorum çünkü eyyamcı anlam bakımında benim üslubuma ters geliyor. Kayserili olman münasabeti ile etki altında kaldın her çaldığın düdük bir telaşın, bir tedirginliğin habercisi gibiydi. O kadar hata yaptın ki yenilir yutulur gibi değil. Her halde kafana göre adaletli olmaya çalıştın ama olmadı Bülent hoca kantarın topuzunu biraz kaçırdın. Hayır-hayır biraz değil çok aşırı kaçırdın sanki birilerinden intikam alıyor gibiydin! acaba Kayseri’den milletvekilliğine aday gösterilmediğin için miydi bu nefret? Hırsızlık ancak bu kadar olur. Kayserispor’ un puan ya da puanlarını çaldın hocam vicdanen rahatsan diyecek hiçbir sözüm yok, başını yastığa koyduğunda rahat uyuduysan bence biraz nefis muhasebesi yapman lazım. Adam ceza sahası içerisinde Yakubu’ ya arkadan dokuz değil 109 kusurlu hareketden birini yaptı. Görüş mesafen netti görmemen imkansızdı. Göz göre göre penaltıyı çalmıyorsun ama Kayserispor’ un puanını çok güzel çalıyorsun. İkinci golden önceki çaldığın düdük tam bir fiyaskoydu! yanlış çaldığın düdüklerin hangi birini sıralayayım?
Sözün özü: Taktir haklarının tamamını Beşiktaş’ tan yana kullandın ve kazanmasına yardımcı oldun. Tabiî ki hakemin hatası çok fazla idi tribünleri dolduramayan Kayserspor severlerin suçu yok muydu? Kendi sahanızda deplasmanda gibi oynatıyorsunuz bunun suçlusu Kayserili spor severler değil de kimler? Tribünleri doldurmak için parmağını bile oynatmayan yönetime ne demeli, “balık baştan kokar.“ Hatalar zinciri uç uca eklenince sonuç takımada yansıdı Kayacan’ ın yediği ikinci gol hatalar zincirine son noktayı koydu. Doksan dakika boyunca üstün oynadığımız maçtan ne yazık ki mağlubiyet ile ayrıldık. Yalnızları oynayan Kayserispor’ un yanında kimsenin olmadığını bir kez daha gördük. Takım ne yazık ki kaderine terk edilmiş durumda, birlik ve beraberlik içerisinde olmadığımız sürece daha böyle çok şerefli mağlubiyetler alırız benden söylemesi.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz