Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

TEKDEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ 

Bu haber 10 Ocak 2019 - 16:02 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
TEKDEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ 

Tekden Fen ve Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencileri, Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesinde tedavi gören çocuklara konser vererek, yüzlerini güldürdü.
Tekden Fen ve Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencileri, yürüttükleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesinde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Burada konser veren öğrenciler, tedavi gören çocukların yüzlerini güldürdü. Etkinlik hakkında bilgiler veren Tekden Fen ve Anadolu Lisesi 10’uncu sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı Derya Kum, “Okulumuzda sınıf bazında etkinlikler yapıyoruz. Her sınıfın kendisine ait sosyal sorumluluk projeleri var. Bu projeler kapsamında bugünde Erciyes Üniversitesinde çocuk hastanesinde bir etkinlik düzenliyoruz. Burada tedavi gören çocuklarımıza mini bir konser verdik ve pasta ikram ettik. Hiçbir yerde hiçbir şekilde çocukları yalnız bırakmak istemiyoruz. Elimizdeki imkanlarla öğrencilerimizin de katkılarıyla sosyal sorumluluk projelerimizi yürütüyoruz. Bu projelerimiz kapsamında etkinliklerimizi daha sonraki günlerde de yapacağız. Öğrencilerimizin kendi bireysel hayatlarının dışında başka dünyalarında var olduğunu tanımalarını ve bilmelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı. (İHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA