KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

TEMA VAKFI TOMARZA İLÇESİNDE YÜZLERCE FİDANI, TOPRAKLA BULUŞTURDU

TEMA Vakfı Kayseri Gönülleri Tomarza İlçe Emniyet Amirliği ile Tomarza Şehit Necati Kahraman Anaokulu iş birliği kapsamında Tomarza İlçesinde yüzlerce fidan toprakla buluşturuldu.

Nuh Necati Yazgan Üniversitesi, Melikşah Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi öğrencilerinden oluşan 55 TEMA Vakfına üyesi 14 Aralık Pazar günü sabah saatlerinde Tomarza İlçesine Polis Hatıra Ormanına geldiler. Daha önceden TEMA Vakfı Kayseri İl sorumlusu Abdulkadir Dağlı, Tomarza İlçe sorumlusu Tayfun Kahraman ve yardımcısı Hayriye Kiper, Tomarza İlçe Emniyet Amirliği ile Tomarza Şehit Necati Kahraman Anaokulu iş birliği kapsamında fidan dikimi için Tomarza İlçesi Develi yolunda bulunan Tomarza Polis Hatıra Ormanında TEMA Vakfı gönülleri ile ilçede fidan dikecek kişiler buluşuldu. Projeye destek veren İlçe Kaymakamı Engin Uysal, İlçe Belediye Başkanı Fahrettin Işık, İlçe Garnizon Komutanı Kutay Bekleyen, İlçe Emniyet Amiri İrfan Sancar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, İlçe Müftüsü Harun Kılıç başta olmak üzere çok sayıda kurum amirleri ve memurları fidan dikiminde TEMA Vakfı Gönüllü öğrencileri ile birlikte fidan diktiler. Fidan dikiminden sonra programa katılanlara çay ve yemek ikram edildi. İlçe Kaymakamı Engin Uysal böylesine güzel bir organize edenler başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • TEMA Vakfı Kayseri Gönülleri Tomarza İlçe Emniyet Amirliği ile Tomarza Şehit Necati Kahraman Anaokulu iş birliği kapsamında Tomarza İlçesinde yüzlerce fidan toprakla buluşturuldu. Nuh Necati Yazgan Üniversitesi, Melikşah Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi öğrencilerinden oluşan 55 TEMA Vakfına üyesi 14 Aralık Pazar günü sabah saatlerinde Tomarza İlçesine Polis Hatıra Ormanına geldiler. Daha önceden […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz