YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ KOCASİNAN ÇOCUK’LA BAŞLADI

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ KOCASİNAN ÇOCUK’LA BAŞLADI

1.VE 2. ETAP EŞREF BİTLİS PARKI HAYIRLI OLSUN!…

1.VE 2. ETAP EŞREF BİTLİS PARKI HAYIRLI OLSUN!…

HACILAR’DA EĞİTİM ÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

HACILAR’DA EĞİTİM ÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

POLONYALI MONİKA MÜSLÜMAN OLDU

POLONYALI MONİKA MÜSLÜMAN OLDU

ALİ ASLIM YAZIYOR…KAYSERİ’DEN SEÇMECELER…

ALİ ASLIM YAZIYOR…KAYSERİ’DEN SEÇMECELER…

TOMARZA BELEDİYESİNDEN GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI
  • MURATGÜRBÜZLER
    • MURAT GÜRBÜZLER
    • MURATGuBuZLER@kayserihakimiyet2000.com
    • 23 Haziran 2017 - 16:12:13

Tomarza Belediyesinin, Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezinde düzenlediği geleneksel iftar programına yoğun katılım gerçekleşti.
Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık’ın geleneksel hale getirdiği iftar yemeğine; Tomarza İlçe Jandarma Komutanı Kutay Bekelyen, Tomarza İlçe Müftüsü Harun Kılıç, Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
İftar yemeği sonrası konuşma yapan Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık; “Öncelikle tutmuş olduğumuz oruçların, yapmış olduğumuz ibadetleri Cenab-ı Hak kabul ve makbul eyler inşallah. Bu sene iftar yemeği programını geçtiğimiz yıllara göre biraz farklı düşündük. Davet edebileceğimiz 800 kişiye yakın isim var. Dolayısıyla şu anda aktif olan ve geçmişte görev yapan mevcut teşkilatlarla burada bir araya geldik. Geçtiğimiz günlerde Kaymakamlığımız düzenlemiş olduğu Gaziler, Şehit yakınları ve muhtarlarımız ile bir araya gelmiştik. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programı Allah nasip ederse önümüzdeki senelerde yapmayı planlıyoruz. Bizleri kırmayıp buraya kadar geldiğiniz için şahsım ve belediyem adına hepinize teşekkür ederim şeklinde konuştu.
Tomarza Ak Parti İlçe başkanı Davut Şahin ise Birlik ve beraberlik içerisinde hem kaynaşmamıza vesile olması anlamında hem de birlik ve beraberliğimizin sergilenmesi anlamında önemli iftarlardan birisidir. Allah oruçlarımızı kabul etsin” şeklinde konuştu.
Programa katılanlar ise bu iftar programının gerçekleşmesinde emekleri geçen herkese teşekkür ettiler. MURAT GÜRBÜZLER

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz