TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

TOMARZA MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUNİYET COŞKUSU
  • MURATGÜRBÜZLER
    • MURAT GÜRBÜZLER
    • MURATGuBuZLER@kayserihakimiyet2000.com
    • 23 Haziran 2017 - 16:22:44

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tomarza Mustafa Akıncıoğlu Meslek Yüksek Okulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim dönemi mezunlarını verdi. Tören kapsamında Yapı Yalıtım Teknolojisi, Yapı Denetimi ile Harita ve Kadastro programlarından mezun olan 34 öğrenciye diplomaları verildi.
15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Karamehmet Yıldız, Tomarza Mustafa Akıncıoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Okan Karahan, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nafiz Kahraman, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ali Aktan,Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Uğur Şahin, Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanı Prof. Dr. Abdurrahman Geymen, Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. A. Alper Öner ve Yrd. Doç. Dr. Zülküf Kaya’nın yanı sıra çok sayıda akademisyen, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Rektör Yardımcısı Yıldız, “Bugün oldukça mutluyuz. 34 evladımızı, bu ülkeye çok iyi hizmetler vermek üzere üniversitemizden uğurluyoruz. Elbette ki, içimizde bunun hüznü de var. Bildiğiniz gibi Yüksekokulumuz Tomarza ilçesinde eğitim öğretime devam ediyor. Mezunlarımıza merkez yerleşke dışında öğrenim görmenin zorluklarını hissettirmeyen Tomarza Belediyesi’ne ve özveriyle çalışan öğretim elemanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık dereceye giren öğrencilere altın hediye etti.
Konuşmaların ardından okul birincisi Halil Şahin, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı. Mezuniyet töreni, öğrencilere diplomalarının verilmesinin ve öğrencilerin hep birlikte keplerini havaya fırlatmasının ardından sona erdi. MURAT GÜRBÜZLER

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz