Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

TOMARZALI İŞ ADAMI GÖKTAŞ’TAN EĞİTİME TAM DESTEK

Bu haber 19 Kasım 2018 - 12:14 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
TOMARZALI İŞ ADAMI GÖKTAŞ’TAN EĞİTİME TAM DESTEK

Aslen Tomarzalı olan Kayseri Divan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Genel Müdürü ve Tomarza Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Göktaş’tan doğup büyüdüğü memlekette eğitim seviyesinin en üst seviyeye çıkması için maddi ve manevi yardımlarına ara vermeden devam ediyor.

Hayırsever İş Adamı Kayseri Divan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Genel Müdürü ve Tomarza Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Göktaş Tomarza İmam Hatip Orta Okulunu hemen hemen sil baştan yenilerek öğrencilerin kaliteli ve refah bir ortamda eğitim ala bilmesi için hem okul içerisinde hemde okul dışında ciddi bir değişiklik olması için ciddi manada maddi ve manevi desteklerde bulundu. Uzun bir süre çalışmalar nihai sonucu verdi. Okul içerisinde yeni ve modern bir kütüphane kuran Göktaş daha sonra bu kütüphaneyi binlerce kitapla doldurdu. Bununla beraber okul içerisinde bazı değişiklerin yapılmasını sağlayan Göktaş son olarak okulun çevre düzenlemesi ile yakından ilgilenerek adeta okulun çehresini değiştirdi.

DOĞDUĞU TOPRAKLARLA ÖDEŞİYOR

Mahalle halkından ve öğrenci velilerinden tam not alan Göktaş eğitim konusunda maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğinin söyleyerek şu açıklamalarda bulundu; Eğitimin gelişmesi konusunda zerre kadar yararlı oldu isem kendimi çok mutlu hissederim. Okuluma yaptığımız yatırımlarda bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Kurt Bey’e,Sefes Mobilya Şafak Çivici Hanımefendiye ,Külça Çelik Kapı Ahmet Külahcıoğlu Bey’e,Lajivert Mobilya Burhan Soyserin Bey’e, Özenç Sigorta Çetin Çilingir Bey’e, Mahmut Demirkıran Bey’e,Aspanel Ali Adem Kulak Bey’e ve kitap toplamamızda bizleri destekleyen tüm Türkiye’de bulunan dostlarımıza teşekkür ederim yönünde açıklamalarda bulundu.

YAKUP GÖKTAŞ AK PARTİ TOMARZA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı yönetim kurulu üyesi ve Tomarza İlçesi koordinatörlüğü görevinde bulunan Yakup Göktaş  Tomarza ilçesi Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvuru yaptı. Sivil toplum örgütlerinde çeşitli görevler üstlenen Yakup Goktaş Divan sigorta aracılık şirketinin sahibi ,evli ve 3 çocuk babasıdır.

Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kamuoyuna duyuran Göktaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

” Sizlerin talep ve teveccühü, kıymetli büyüklerimizin de olurlarını alarak 2019 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Tomarza Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum. İçinizden biri olarak memleketime hizmet etmek için daha gelişmiş bir Tomarza arzusuyla bu kutlu yola çıkmaya karar verdim. Taşını, toprağını ezbere bildiğim, vatandaşlarımızın yakinen tüm istek, arzu ve sorunlarına hakim olduğum memleketimin gelişimine dair çalışmaların sorumluluğunu omuzlarımda hissediyorum. Teveccüh gösterip beni seçmeniz durumunda büyük bir şeref ve sorumluluk duygusuyla, doğup ekmeğini yediğim, havasını soluduğum Tomarza’mıza ve siz değerli hemşehrilerime var gücümle hizmet edeceğim.
Tek önceliğimin Tomarza olacağını belirterek, bu duygu ve düşüncelerle siz değerli hemşehrilerimin teveccühlerini ve takdirlerini beklediğimi bir kez daha ifade etmek istiyorum ve Cenab-ı Allah’ım bizlerin bu çıkmış olduğu hizmet yolunda mahcub eylemesin.”

Murat GÜRBÜZLER

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA