Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
MURAT GÜRBÜZLER

TOMARZALI MİNİK ÖĞRENCİLERDEN İNGİLİZCE DERGİ

Bu haber 05 Aralık 2018 - 11:32 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
TOMARZALI MİNİK ÖĞRENCİLERDEN İNGİLİZCE DERGİ

Tomarza Şehit Jandarma Üsteğmen Efkan Cengiz Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, İngilizce Öğrenmeyi teşvik edici ve kişisel gelişimi destekleyen ” Carpe Diem” İsimli dergi çıkarttılar.

Ağırlıklı olarak İngilizce olarak öğretim yılı içerisinde yayınlanacak olan dergi okulun İngilizce Kulübüne üye öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlandı. Okul Müdürü Burak Yıldız, İngilizce öğretmeni Ebru Telkenaroğlu, Okul Müdür Yardımcısı Onu Han Fırtına ve öğrenciler hazırladıkları İngilizce dergiyi Tomarza Cumhuriyet Savcısı Kadir Coşar’a, Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu’na, ve Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık’ı makamında ziyaret ederek hediye ettiler. Kaymakam Balkanlıoğlu ve Başkan şık öğrencilerin bu başarıları için her birine teşekkür etti ve eğitim için her zaman öğrencilerimizin yanındayız ve her zaman destek olacağız ifadesini kullandılar.

Okul Müdürü Burak Yıldız, yaptığı açıklamada, günümüzde geçerli olan ve her insanın mutlak surette bilmesi gereken İngilizcenin öğrenilmesini teşvik amacıyla böyle bir çalışma içerisine girdiklerini belirterek,” Amacımız Türkçeyi ve İngilizceyi doğru yerde, doğru zamanda ve doğru şekilde kullanmaktır. İngilizce öğrenmeyi bir amaç değil, bir araç olarak görüyoruz. Bu dili öğrenmenin öğrencilerimize çok önemli kazancı olacaktır. Derginin çıkarılmasında öncelikli olarak okulumuz İngilizce öğretmeni Ebru Telkenaroğlu ve Okul Müdür yardımcımız Onur Han Fırtına dergimizi hazırlayan yayın ekibi öğrencileri görev alarak tamamladılar ve zaman içerisinde yeni bölümler oluşturmayı da düşünüyoruz” dedi. MURAT GÜRBÜZLER

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA