AGÜ’DE TÜRKİYE-GÜNEY KORE ORTAK SEMPOZYUMU

AGÜ’DE TÜRKİYE-GÜNEY KORE ORTAK SEMPOZYUMU

NURULLAH AYDIN’IN KALEMİNDEN ABD-TÜRKİYE ANTLAŞMALARI

NURULLAH AYDIN’IN KALEMİNDEN ABD-TÜRKİYE ANTLAŞMALARI

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

ZEHİR TACİRİ İKİ KİŞİ YAKALANDI

ZEHİR TACİRİ İKİ KİŞİ YAKALANDI

MELİKGAZİ EMLAK VERGİSİ İÇİN VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

MELİKGAZİ EMLAK VERGİSİ İÇİN VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

TOMARZALI TEOG BİRİNCİLERİ HEDİYE YAĞMURUNA TUTULDU
TOMARZALI TEOG BİRİNCİLERİ HEDİYE YAĞMURUNA TUTULDU

2016-2017 yılı içerisinde yapılan en son TEOG Sınavında sorulan 120 sorunun tamamına doğu yanıt veren 8. Sınıf 4 tane Tomarzalı öğrenci ilçede adeta hediye yağmuruna tutularak ödüllendirildi. 2016-2017 yılı Eğim-Öğretim yılı içerisinde en son TEOG Sınavında sorulan 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye TEOG birincisi olan Tomarza-Dadaloğlu Şht. Emin Urhan Ortaokul öğrencileri olan Nuray […]

2016-2017 yılı içerisinde yapılan en son TEOG Sınavında sorulan 120 sorunun tamamına doğu yanıt veren 8. Sınıf 4 tane Tomarzalı öğrenci ilçede adeta hediye yağmuruna tutularak ödüllendirildi.
2016-2017 yılı Eğim-Öğretim yılı içerisinde en son TEOG Sınavında sorulan 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye TEOG birincisi olan Tomarza-Dadaloğlu Şht. Emin Urhan Ortaokul öğrencileri olan Nuray Öçal ve Edanur Korkmaz, Tomarza Sarımehmetli Ortaokul öğrencisi Esma Şahbaz, Tomarza YBO Öğrencisi Büşra Nur Yılmaz aileleri, okul müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunis Topuz ile birlikte ilk önce Tomarza belediye Başkanı Fahrettin Işık’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan Işık; TEOG Türkiye birincilerini başta olmak üzere öğrenci velilerini ve öğretmenlerini tebrik ederek başladığı konuşmada TEOG sınavında Türkiye birincisi olarak hem kendinizi hemde ilçemizi onurlandırdığınız için şahsım ve belediye adına sizlere teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınız başarılarınızın devamını diliyorum diyerek TEOG birincilerini altın ile ödüllendirdi.
Başkan Işık’ın ardından Tomarza Kaymakamı Burak Dertlioğlu’nu TEOG birincilerini makamında kabul etti. Kaymakam Dertlioğlu Tomarza’dan 4 öğrencinin TEOG birincisi çıkmasına çok şaşırdığını dile getirdi. Bu başarıdan dolayı öğrencileri, öğretmenleri ve öğrenci velilerini tebrik etti. Kaymakam Dertlioğlu TEOG Türkiye birincisi olan 4 öğrenciyi altın ve bunun yanında çeşitli hediyeler vererek öğrencilere başarılarının devamını diledi.
Son olarak Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giden öğrenciler Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunis Topuz’u makamında teşekkür ederek bizlere her türlü desteği verdiğiniz için bu başarıda sizlerinde çok büyük katkısı var diyerek hem öğrenciler hem de öğrenci velileri Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunis Topuz’a teşekkür ettiler. Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunis Topuz ise bizler bu güne kadar bütün öğrencilerimizin başarılı ola bilmesi için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Sizler TEOG Türkiye birincisi olarak hem kendinizi hem de bizleri gururlandırdınız. Sadece birkaç soruyu yanlış yaparak TEOG Türkiye birincisi olmayı kıl payı kaçıran kırka yakın öğrencimiz oldu. İnşallah önümüzdeki eğitim dönemde daha azimli ve kararlı bir şekilde çalışarak hem TEOG’ta, hem YGS’de ve hem de LSY’de yapılacak sınavlarda bu güne kadar görülmemiş bir başarıya imza atarak birkez daha siz değerli öğrencilerimiz sayesinde Tomarzalı öğrencilerin neler yapa bileceğini yedi düvele birkez daha kanıtlayacağız. Ben şahsım ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına TEOG sınavında gösterdiğiniz üstün başarıdan dolayı sizleri yeniden tebrik ediyorum diyerek öğrencilere bir takım hediyeler vererek ödüllendirdi.
MURAT GÜRBÜZLER

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz