MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

TRANSFER ÇOK, HENÜZ SONUÇ YOK
  • MUSTAFACENGİZ
    • MUSTAFA CENGİZ
    • mstcengiz@mynet.com
    • 17 Temmuz 2017 - 17:26:27

Kayserispor’da transfer çok, henüz sonuç yok.
28 Haziran itibarı ile verilen 2017-2018 sezonu çalışmaları öncesinde başlayan transfer taarruzu ile gündeme gelen sarı kırmızılı takım yaptığı transferle ile gündem olurken, şu ana kadar geride kalan iki kamp dönemi ve iki hazırlık maçında gelen sinyaller pekte iç açıcı değil maalesef.
Geçen sezon 3 teknik adam, iki yönetim ile 50’yakın futbolcunun yer aldığı Kayserispor’da son haftalarda yaşanan kümede kalma sevinci sonrasındaki yeni yapılanmanın sinyalleri, alınan radikal kararlar, teknik kadro ile yolların ayrılması, Romen ekolüne dönülmesi dahil onlarca atılan yeni adımın uyum sürecinin hiçte kolay olmayacağı herkesin malumu.
Bu tür geçiş süreçleri sancılı olmuştur.
Olacaktır da.
Önemli son genel kurulda borç rakamı 107 Milyon TL olarak açıklanan ve aldığı 100 milyon TL’lik yeni borçlanma yetkisi ile hem borçlarını ödemek, hem de geleceğe dönük kalıcı bir takım olmanın zorlu sınavını veren yönetimin işi eline yüzüne bulaştırmaması olacaktır.
Hedef olarak kendisine zirveyi seçen Kayserispor’un yapacağı hamlelerin daha akılcı olması şart.
Deniz Türüç ile 20120’ye kadar yeniden sözleşme imzalanması akılcı bir adım.
Ancak bu ismi yine de satmayı ve daha büyük rakamlar elde etmeyi hedef olarak bu işi ticari bağlamda cepteki garanti paraya endekslemek adına bu imza atılmış ise bunu da zaman gösterecektir ki sarı kırmızılı takımın geçen sezondan farklı olmayacağı gün gibi aşikardır.
Bir türlü ısrarı anlaşılmamak üzere Sabri başta olmak üzere belli isimler üzerindeki inatçılığı süren Rotman’ı Göztepe’ye kaptıran ve geçen sezon takıma önemli artılar kazandıran belli isimlerin yokluğundaki bu transfer furyasının ardından Kayserispor’un Avusturya kamp kadrosunun ve yeni sezonda sahada yer alacak 11’inin nasıl kesinleşeceği herkesin merak konusu.
Önümüzde bir çok şeyin daha net bir şekilde görülmesine katkı sağlayacak bir Avusturya kampı ve 4 maçlık yeni bir performans şov var.
Geride kalan Konyaspor ve Akhisar maçları sonrasında Kayserispor’un büyük bir fikstür avantajı ile sahada yer alacağı 2017-2018 futbol sezonunda neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.
6 Ağustos tarihinde planlanan sezon açılışı ile ilk kez taraftarının önüne çıkacak olan Kayserispor’da satışa sunulan ve her gün yeniden güncellenen kombine fiyatları ve gelinen durumda bir başka merak konusu.
Kayserispor’da gerek başkan Erol Bedir ve ekibinin, gerekse de yeni teknik heyet ve futbolcuların bu sezon ki yükleri geçen sezonlara oranla daha da ağır.
İşi baştan sıkı tutup ara transfer döneminde har vurup harman savurmamak ve sezon sonunda da geçen sezonlardaki senaryoları yaşamamak adına daha ince elenip sık dokunmalı ve ortaya çıkacak olan yeni Kayserispor görüntüsü beklentilerin altında kalmamalı!…

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz