Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

TÜRK TELEKOM’DAN ERCİYES’E YENİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ OFİSİ

Bu haber 01 Aralık 2018 - 14:03 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.
TÜRK TELEKOM’DAN ERCİYES’E YENİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ OFİSİ

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un yeni Müşteri Ofisi Erciyeslilerin hizmetine sunuldu. Yeni ofiste mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştirilebiliyor.

Türk Telekom, müşterilerine en doğru ve en kaliteli hizmeti, doğru yerde sunma hedefiyle, Türkiye’nin dört bir yanında var olan Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisleri’ne yenilerini eklemeye devam ediyor. Türk Telekom bu amaç doğrultusunda Kayseri’nin Erciyes ilçesinde yeni bir müşteri hizmetleri ofisi daha açtı.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisleri’nde; en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla, müşteriyle temas kurulmasından Mobil Hat, Sabit Telefon, Sabit İnternet, Çeşitli Cihaz Seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom’un yeni Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisi, deneyimli ofis kadrosu ile Hunat Mah. Kalpaklıoğlu Caddesi üzerinde Erciyeslilerin tüm iletişim hizmetlerini karşılayacak. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA