KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİNDE VEDAT SAĞLAM DÖNEMİ

TYB Kayseri şube başkanı eğitimci yazar Vedat Sağlam oldu.

Kayseri yoğun burç kültür merkezinde yapılan tek liste ile gidilen 7. Olağan genel kurulda mevcut üye çoğunluğu ile eski başkanı Ahmet İlhandan devir alan Vedat Sağlam Türkiye Yazarlar birliği Kayseri şubesinin yeni başkanı oldu.

Genel kurulda Divan başkan Ahmet İlhan- Katip üyeliklere Hacı Sarı, Şeref Karabulut seçildi.

Yönetim kurulu; Başkan Vedat Sağlam, Selim Tunçbilek, Kadir Karaman, Hacı Sarı, Şeref Karadavut.

Yönetim kurulu yedek: Yüksel Kalkan, Oktay Fakıoğlu, Hacı Yakışıklı, Mehmet Hüsrevoğlu, İbrahim Şahin ‘den oluştu.Denetim kurulu üyeleri: Muhsin İlyas Subaşı, Ali Özkanlı, Mustafa Kurban oldu.

7. Olağan genel kurulun divan başkanlığını yapan eski başkan Ahmet İlhana yaptığı fedakârlıktan dolayı ve sessiz dövüşsüz kavgasız bir genel kurul yapılmasından dolayı yazarlardan İsmail Adil Şahin,  Bekir Oğuzbaşaran, Sergül Vural, Muhsin İlyas Subaşı, Mehmet Kaşlı, Vedat Sağlam Selim Tunçbilek teşekkür ettiler.

Ahmet İlhan, Bizler bu TYB derneğini biraz sorunlu alsak da gönüllü olarak görev yaptık para kazanmadık üstelik para verdik. Sivil toplam kuruluşları ve belediye desteği yürütmeye çalıştık. Bundan sonrada genç kardeşlerimize derneği emanet ediyoruz… TYB Kayseri şubesini bizlerden daha iyi yerlere getireceğine inanıyor Vedat kardeşime ve yönetimine hayırlı uğurlu olsun diyorum, bana hakları geçenlere helal etmelerini istiyorum. Bu derneğin kalkınması için birlik ve beraber olunması gerektiğini söylemek istiyorum” dedi

Yeni seçilen TYB başkanı Vedat Sağlam,”  Ahmet İlhan Beyin yönetimde bulunan birisiyim desteksiz hiçbir yere varılamadığını biliyorum, “insanları kötülerseniz sizde küçülürsünüz” biz kötülemeye değil iyi yönlerini anlatmak için var olmalıyız. TYB üyeleri düşünen insandır üreten insandır bu yüzden yazarlar birliğine başkanlık zordur bu yüzden yeni yönetim kurulu arkadaşlardan destek istiyoruz yeni projeler istiyoruz her zaman istişare içinde olunmasını istiyoruz. Huzurlu sakin bir genel kurulun yapılması hepimizi sevindirmiştir. Bunda Ahmet ilhan beye yaptığı iki dönemdir yaptığı fedakârlıktan dolayı teşekkür ediyor. Bu işi siz değerli kültürlü üyelerle yapacağıma inanıyorum çünkü bu bir bayrak yarışıdır nereye kadar görmek değil amaç iyi yere bayrağı taşmak olmalıdır. 7. Olağan genel kurula katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • TYB Kayseri şube başkanı eğitimci yazar Vedat Sağlam oldu. Kayseri yoğun burç kültür merkezinde yapılan tek liste ile gidilen 7. Olağan genel kurulda mevcut üye çoğunluğu ile eski başkanı Ahmet İlhandan devir alan Vedat Sağlam Türkiye Yazarlar birliği Kayseri şubesinin yeni başkanı oldu. Genel kurulda Divan başkan Ahmet İlhan- Katip üyeliklere Hacı Sarı, Şeref Karabulut […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz