KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

TÜRKİYE’YE KARŞI UYGULANACAK “ HAİN PLAN” HAZIRLIKLAR
  • OSMANEFEKERE
    • OSMAN EFEKERE
    • OSMANEFKERE@kayserihakimiyet2000.com
    • 19 Aralık 2014 - 17:15:02

TÜRKİYE’YE KARŞI UYGULANACAK “ HAİN PLAN” HAZIRLIKLARI:

ÜLKEMİZDE İÇ SAVAŞ HAZIRLIĞI! UYAN TÜRKİYE! UYANIN ÜLKEYİ YÖNETENLER

Ortadoğu da, İslam coğrafyasında ve Türkiye’deki son gelişmelere baktığımızda; bu olayların gelip geçici değil, etkileyici, değiştirici ve kalıcı olduğu anlaşılmaktadır. Suriye’deki karışıklıklarla beraber ülkemize olan yoğun mülteci göçü, çözüm süreci adı altında gelinen son gelişmeler ve özellikle Güneydoğu Anadolu bölgemizde yoğunlaşan provokasyon hareketleri; yol kesmeler, vergi toplamalar, kimlik sormalar, öz güvenlik güçleri kurmalar yöre halkı üzerinde korkutma ve sindirmeler değerlendirildiğinde bunların birer basit hadiseler olmadığı anlaşılmaktadır. Bu olaylara baktığımızda, bundan beş yıl sonra veya on yıl sonra bölgede nasıl bir oluşum meydana gelebilecek doğrusu düşünmek ve hayal bile etmek istemiyorum. Aklıma durgunluk vermektedir. Düşmanlarımızı çok iyi tanıyıp takip etmeli ajandalarında neler var çok iyi okumalıyız, gelişmeleri yakından takip etme mecburiyetimiz vardır. Türkiye olarak varlık ve bekamız, güvenliğimiz bunlara bağlıdır. Eğer gereken tedbirler alınmaz olaylara seyirci kalınır ise, gelişmeler sizin bilginiz ve kontrolünüzden çıkar, sizin iradenizin dışında iç ve dış düşmanların oldu- bittileriyle hareket eder bir duruma düşebilirsiniz. Bu durumda ülkeyi kaosa hatta iç savaşa götürebilir. Gördüğümüz gelişmelere göre bunu böyle yazmak zorundayım.

ABD: “47 ÜLKEDE İÇ SAVAŞ TAKTİKLERİ ÖĞRETİYORUZ”

ABD’nin dünyaya hâkim olmak sömürge düzenini devam ettirmek için birinci metot olarak, hedefindeki ülkeleri iç savaşa sürüklemek ve bu ülkelerde parçalanmalara yol açmaktır. Bakınız 1964 yılında ABD başkanı olan Johnson, Birleşik DevletlerHarp Akademisinde yaptığı bir konuşmada, “şu sıralarda 344 ekibimiz 47 ülkede iç savaş taktiklerini öğretiyor” demiştir. Bunlarla müzakere ederken bu görüşleri de göz önünde bulundurmak ve dikkate almak vatansever her yöneticinin baş görevidir.

NATO’NUN TÜRKİYE DE KURDUĞU GİZLİ ORDU!

Ecevit Kılıç’ın güncel yayıncılıktan çıkan “Özel harp dairesi” adlı kitabı, bu gizemli kurumla ilgili pek çok soruyu yanıtlıyor. Kılıç kitap için yaptığı çalışmayı, yazı dizisine dönüştürdü…

“Türkiye’deki gizli ordunun kurulma çalışmaları 4 Nisan 1952 de Türkiye’nin NATO’ya katılmasından hemen sonra, daha Kore savaşı devam ederken başladı. Adı da “Özel Harp Dairesi” oldu. Dairenin kurulma kararı resmi olarak 27 Eylül 1952’de bugünkü Milli Güvenlik Kurulu işlevini gören Milli Savunma Yüksek Kurulunda alındı. Ancak “Özel Harp” terimi dairenin işlevini deşifre ettiği için Özel Harp Dairesine kâğıt üzerinden farklı bir isim bulundu: Seferberlik Tetkik Kurulu.” Özel Harp dairesinin oluşturulmasıyla ile diğer dairelerinin kuruluş kararına göre büyük bir fark var. Genel Kurmay Başkanlığına bağlı tüm daireler ihtiyaca göre Genelkurmay Başkanlığının emriyle kuruluyordu. Özel Harp Dairesi ise Milli Siyaset Kurulunun kararı doğrultusunda Milli Savunma Bakanlığının kararnamesi ile kuruldu. Doğrudan Genelkurmay ikinci başkanlığına bağlanan Özel Harp Dairesinin merkezi Kızılay, Atat sok. no 36 daki bir evde oldu. Geniş bir bahçe içerisinde yer alan bu ev milli savunma bakanlığı tarafından kiralandı. Bu evde faaliyetlerine başlayan Özel Harp dairesinin finansmanını ve silahlar dâhil tüm teçhizatı ABD tarafından karşılandı. Dairenin teşkilat yapısı da iki unsurdan oluşturuldu. Birincisi Özel Harp eğitimi alan çok profesyonel askerler. İkinci unsur ise muhtemel bir Sovyet işgalinde cephe gerisinde askerlerle birlikte direnişi örgütleyecek sivillerden oluşturuldu. Her meslekten ve her kesimden seçilen bu siviller içinde işgalde kullanmaları için Türkiye’nin dört bir yanındaki yer altı sığınaklarında ve ormanlarında gizli cephanelikler oluşturuldu.” Diğer taraftan batı ülkelerinde, “ Türkiye iç savaş raporu elden ele dolaşmakta; Türkiye’nin Yugoslavya gibi parçalanması hedefleri” anlatılmaktadır. Bu konuda AB’nin ve ABD’nin güçlerini birleştirerek bunu gerçekleştirebilecekleri söz konusu raporda anlatılmaktadır. İşte bu güçler PKK denen katil ordularının da arkasında ve desteklemektedirler. Çözüm süreci adı altında o bölgemiz teröristlere terk edilmiş, devlet egemenlik hakkını ve toplum güvenliğini sağlayamaz duruma gelmiştir. Allah yöneticilerimize feraset ve basiret versin. Bu gerçekleri görmeyi ve gerekli tedbirleri almayı nasip etsin. Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun. Saygılarımla..

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz