TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

UYUŞTURUCU TACİRLERİ KOVALAMACA SONRASINDA YAKALANDI
UYUŞTURUCU TACİRLERİ KOVALAMACA SONRASINDA YAKALANDI

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulamadan kaçan araç Kayseri girişinde durduruldu. Araçta çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre Kayseri-Ankara yolu arasındaki uygulama noktasında uyarılara uymayarak kaçan bir otomobil ile polis ekipleri arasında kovalamaca yaşandığı öğrenildi. Yaşanan kovalamaca sonrasında Kayseri girişinde durdurulan araçta yapılan aramalarda 27 […]

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulamadan kaçan araç Kayseri girişinde durduruldu. Araçta çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre Kayseri-Ankara yolu arasındaki uygulama noktasında uyarılara uymayarak kaçan bir otomobil ile polis ekipleri arasında kovalamaca yaşandığı öğrenildi. Yaşanan kovalamaca sonrasında Kayseri girişinde durdurulan araçta yapılan aramalarda 27 adet Extacy hap ve 3 parça halinde toplam ağırlığı 12 gram gelen Esrar maddesi ele geçirildi. Araçta bulunan C.Ş(31), SSÇ.N.C.D(17) ve V.T(25) yakalanarak gözaltına alındı.
Başlatılan işlemlerde SSÇ.N.C.D(17) Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilirken C.S. ve V.T. hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan başlatılan işlemlerin sürdürüldüğü kaydedildi.

UYUŞTURUCU OPERASYONU
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde kullanan ve ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre Battalgazi ve Şehit Nazım Bey Mahallelerinde uyuşturucu madde kullanan ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda 4 kişi yakalandı. Yakalanan şahıslardan 3’ü ‘uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçundan işlem yapılarak salıverildi. Uyuşturucu madde ticareti yaptığı delillendirilen M.P. (16) isimli çocuk şahıs ise ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan işlem yapılarak çocuk şubeye teslim edildi.
Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
Öte yandan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Hacılar’da uyuşturucu madde kullanan ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik çalışma yapmış, yapılan çalışma sonucunda uyuşturucu madde ticareti yaptığı delillendirilen Y.K. (27) gözaltına alınmıştı. Y.K., emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz