KAYSERİ’DE AKP 6, MHP 2, CHP VE İYİ PARTİ 1’E VEKİL ÇIKARTIYOR

KAYSERİ’DE AKP 6, MHP 2, CHP VE İYİ PARTİ 1’E VEKİL ÇIKARTIYOR

KAYSERİ’DE SANDIKLARIN YÜZDE 50’YE YAKINI AÇILDI

KAYSERİ’DE SANDIKLARIN YÜZDE 50’YE YAKINI AÇILDI

SANDIĞA GİDEMEYEN HASTALARI SANDIĞA GÖTÜRDÜLER

SANDIĞA GİDEMEYEN HASTALARI SANDIĞA GÖTÜRDÜLER

YSK YASAĞI KALDIRDI… İŞTE İLK SEÇİM SONUÇLARI…

YSK YASAĞI KALDIRDI… İŞTE İLK SEÇİM SONUÇLARI…

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

VALİ KAMÇI OTO SANATKÂRLAR ODASI’NIN KURA ÇEKİLİŞİNE KATILDI
VALİ KAMÇI OTO SANATKÂRLAR ODASI’NIN KURA ÇEKİLİŞİNE KATILDI

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Kayseri Oto Sanatkârlar Odası Toki 2. Etap Kura Çekilişine katıldı. Programa Vali Kamçı, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, Toki Finansman Dairesi Şube Müdürü Bülent Şerefoğlu, Oda Başkanları ve hak sahipleri katıldı. Vali Kamçı burada yaptığı konuşmada, “Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Valiliğimiz ve […]

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Kayseri Oto Sanatkârlar Odası Toki 2. Etap Kura Çekilişine katıldı.
Programa Vali Kamçı, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, Toki Finansman Dairesi Şube Müdürü Bülent Şerefoğlu, Oda Başkanları ve hak sahipleri katıldı.
Vali Kamçı burada yaptığı konuşmada, “Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Valiliğimiz ve Kayseri Oto Sanatkârları Odası arasındaki işbirliği neticesinde inşa edilecek 2. Etap da yer alan 357 adet konutun kura çekilişini gerçekleştirmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Sonuçların şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyor, TOKİ, şehirleri yeni konutlarla baştanbaşa yenilemek için Ülkemizde olduğu gibi İlimizde de birçok toplu konut projesine imza atıyor. 2003 yılından bugüne TOKİ, İlimizde 32 projede 13 bin 580 konutu tamamlayarak teslim etmiş olup devam eden 10 projede ise 3 bin 500 konutun yapımına devam etmektedir. İlimizin ve vatandaşlarımızın konut ihtiyacını gidermek üzere güvenli, ekonomik, modern ve konforlu konutlar üreten Toplu Konut İdaresi yetkililerine, verdikleri hizmet için huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bugün, noter huzurunda gerçekleştireceğimiz kura çekilişi ile ev sahibi olacak vatandaşlarımızın yaşadığı heyecana ve sevince ortak olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Kayseri Oto Sanatkârları Odası Başkanımız başta olmak üzere bu organizasyonun gerçekleşmesinde tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, İlimiz ve vatandaşlarımız için projenin hayırlı uğurlu olması temennisiyle, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.” Diye konuştu.
Önceki Dönem Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’da yaptığı konuşmada, “Sizler daha iyisine, daha güzellerine layıksınız, güzel Kayserimizde inşallah sizler hep beraber bunu yaşayacaksınız. Biraz sonra gerçekleştireceğimiz kura ile beraber hak sahiplerinin nasibinde ne varsa onun çekilişini yapacağız. İnşallah ağız tadıyla oturmanızı Cenabı Allahtan niyaz ediyorum. Diye konuştu.
Konuşmaların ardından Vali Kamçı ve protokol üyeleri hak sahiplerinin kura çekimini gerçekleştirdi.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz