Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

VALİ KAMÇI’DAN BAŞKAN ÇELİK’E VEDA ZİYARETİ

Bu haber 06 Kasım 2018 - 11:44 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.
VALİ KAMÇI’DAN BAŞKAN ÇELİK’E VEDA ZİYARETİ

Yaklaşık 2,5 yıldır Kayseri Valiliği görevini yürüten ve kısa süre önce Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e veda ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik, Vali Kamçı’ya Kayseri’ye yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür etti ve bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Vali Süleyman Kamçı’yı Belediye Hizmet Binasının Başkanlık Girişinde karşıladı. Vali Kamçı ile 2,5 sene güzel bir mesai ortamında çalıştıklarını ifade eden Başkan Çelik, “Ülkemizin en zor günlerden geçtiği 15 Temmuz sonrasını birlikte yaşadık. O süreçte tüm Kayseri’ye hem ağabeylik yaptınız hem de korudunuz. Bu pisliğin temizlenmesi için yaptığınız çalışmalar takdire şayandır. Yine Kayseri’de kurumlar arasındaki uyum kültürünün en başında bulunan kişi olarak bir orkestra şefi gibi şehri yönettiniz. Biz sizlerden memnunduk. Bundan sonraki hayatınızda da başarılar diliyoruz” dedi.

16 Kasım’da Kayseri’de ayrılacağını ifade eden Vali Süleyman Kamçı da “Herhangi bir aksaklık yaşamadan zor süreçten çıktığımızı düşünüyorum. Kayseri kadim ve güzel bir şehir. Hizmet süremiz bu kadarmış. Yüzümüzün akıyla buradan ayrılacağımızı düşünüyorum. Başkanımıza Allahaısmarladık demek için geldim” diye konuştu. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA