Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

YAHYALI’DA, ‘UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE’ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Bu haber 08 Kasım 2018 - 11:15 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
YAHYALI’DA, ‘UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE’ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Yahyalı’da, ‘Uyuşturucu ile Mücadele’ toplantısı düzenlendi.

Yahyalı Kadın ve Gençlik merkezi Konferans Salonunda ‘Uyuşturucu ile Mücadele’ toplantısı yapıldı. Toplantıda Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altıner başta okullar olmak üzere, okul çevrelerinde gerekli tedbirlerin alınması noktasında hassasiyetin en üst seviyede gösterilmesini istedi.
Gençlerin geleceğini etkileyen bu hassas konunun eğitim boyutuna dikkat çeken Kaymakam Altıner , ilgili kurumların birlikte yürütecekleri çalışmalarla, okullarda verilen rehberlik hizmeti, veli eğitimi de dahil olmak üzere farkındalığı artıracak çalışmaların yapılması talimatını verdi.
Bağımlılıkla mücadelede toplumun tüm kesimlerine önemli görevler düştüğünü belirten Kaymakam , mücadele konusunda Ailelerin,servis şoförlerinin ve öğretmenlerin daha dikkatli olmalarını istedi. Biz Kaymakamlık olarak mücadele konusunda her türlü desteği vermeye hazırız dedi.

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk de ilçe belediye başkanı olarak uyuşturucu ile mücadele kapsamında belediye olarak her türlü katkıyı sağlayacaklarını söyledi.

Toplantıya, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hüseyin Alkan , İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Murat Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kafalı, Muhtarlar ,  okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, ilçede taşımacılık yapan öğrenci servis şoförleri ve  ilgili kurumların personeli katıldı. HACIBABA LALE /YAHYALI

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA