Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png
AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, Talas’ın mutluluk dağıtan, güler yüzlü insanların yaşam sürdüğü daha huzurlu bir yer olacağını belirterek “ Belediyecilikte bir nevi insanları mutlu etme sanatıdır, mutluluğun diğer tarafıdır.”dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, Kayseri’nin huzurlu ve güvenli bir şehir olduğunu belirterek “ Talas bu şehrin 7/24 hareketli ve bereketli bir ilçesidir.

Aynı zamanda süreklilik arz eden nüfus artışı ile tercih edilen, rağbet gören önemli bir noktasıdır.

31 Mart seçimleri sonrasında bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış bu güzel ilçemizde hep birlikte sağlıklı ve huzurlu, daha mutlu bir yaşam için el ele çalışacağız, gerekiyorsa mutluluğun resmini yine birlikte çizeceğiz. Mutluluk sadece para ile, makamla, imkanla olacak işler değil, hizmetlerimizle yüzlerini güldüreceğimiz halkımıza mutluluğun anahtarını vereceğiz” dedi.

Yalçın, “Mutluluğa hizmet edecek araçları bazen amacın kendisiyle karıştırıyoruz. Mutluluk telaşı, mutluluğun kendisine engel.

İnsan yaşamındaki en temel amaç dünya ve ahiret mutluluğudur. Dünyada mutlu olursanız, ahirette mutlu olmanın kapısını aralamışsınız demektir. Talasımızda

mutluluğumuzu pekiştirmek ve daim etmek için bir dizi çalışmalarımız, önemli dokunuşmarımız olacak.

Sahip olduklarımızla mutlu olmak huzurun anahtarı değil midir?

Bu bilinçle önce sahip olduklarımızın değerini bileceğiz. Sonrasında Belediyemiz bünyesinde hayata geçireceğimiz ‘Mobil Beyaz Masa’ birimimiz kırsal-merkez ayrımı yapmadan, mahallesinden-semtine,sokağından, apartmanına vatandaşımızın ayağına kadar gidip, dinleyip onları mutsuz kılan detayları tespit edip kısa sürede çözüm üretecektir.

İnsan mutluluğa sebep olacak işleri öncelikle belediyeden alır, belediyelerin görevi insana hizmettir” dedi.

Yalçın, “Çocukların parktaki salıncağı yenilendiğinde, Ahmet amcanın evinin önündeki ağaç budandığında, fatma teyzenin kapısının önünü temizlendiğinde mutluluğu artar.

Üreten ve ürettiklerini adil, tarafsız ve hızlı bir şekilde vatandaşının ayağına kadar götürme sanatı ve mutluluk dağıtmak Belediye Başkanının görevidir..

Mutlu çocuk, mutlu birey, mutlu aile ve mutlu toplum... Tüm bunlara mutluluğun anahtarını verecek olan ise belediyelerdir. Başarı istediğini elde etmekle ilgilidir. Mutluluk ise elde ettiklerinin keyfini çıkarmaktır” diye sözlerini tamamladı. (Kurum Haber)

  
28 Mart 2019 - 10:59 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

YALÇIN; “MUTLULUĞUN ANAHTARINI DAĞITACAĞIZ”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA