Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

YALÇIN: “ÜLKEMİZE, ŞEHRİMİZE VE TALAS’IMIZA HAYIRLI OLSUN”

Bu haber 31 Mart 2019 - 14:53 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
YALÇIN: “ÜLKEMİZE, ŞEHRİMİZE VE TALAS’IMIZA HAYIRLI OLSUN”

AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, eşi Filiz Yalçın ve kızı Seda Yalçın Demir ile birlikte oyunu kullandı. İyi bir kampanya dönemi geçirdiklerini ifade eden Yalçın, “Seçimler, şehrimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ilçede bulunan Reşadiye İlkokulunda bulunan 1246 nolu sandıkta oyunu kullandı. Seçim kampanyası boyunca her kesimden vatandaşla kucaklaştıklarının altını çizen Mustafa Yalçın, “Seçimler hepimize hayırlı olsun. Talasımıza, Kayserimiz ve ülkemizde önemli bir seçim atmosferindeyiz. Kazasız ve belasız bir seçim olmasını temenni ediyoruz. Devletimizin bölünmez bütünlüğü ile alakalı her şeyi söyledik. Biz de 100 ağartan projelerimiz adı altında Talas ile ilgili projelerimizi anlattık. Çalmadığımız kapı kalmadı, herkesi ziyaret ettik. Vatandaşlarımıza kendimizi tanıtmaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

Demokrasinin önemine de vurgu yapan ve Basın mensuplarına da teşekkür eden Yalçın, “Basın mensupları da hep yanımızda oldular. Tüm basın mensuplarımıza da teşekkür ediyorum. Demokrasi iyi ki var. Oy kullanmak, sadece oy pusulasını sandığa atmak değil. Oy kullanmak, hayrı ve şerri insanın kendi eliyle tercih etmesi demektir. Bu bakımdan herkesin sandığa gitmesi ve pazardan 1 kilo domates alırken, ayakkabısını alırken gösterdiği özeni göstermesi gerekir. Demokrasi ve cumhuriyetimiz iyi ki var. Devlet adamlarımıza yapacakları hayırlı işlerde şimdiden başarılar diliyorum. Ben de nasip olursa 1 Nisan’dan itibaren Talas’ta yeni bir nefes yeni bir başarı olarak arkadaşlarımızla birlikte çalışmalara başlayacağız “ diye konuştu.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA