Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Yazar Bekir Develi, “İnsan insanın zehrini alır”

Bu haber 26 Mart 2019 - 11:06 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
Yazar Bekir Develi, “İnsan insanın zehrini alır”

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde Kütüphaneler Haftası nedeniyle bir söyleşi düzenlendi. Söyleşiye Televizyon Programcısı ve Yazar Bekir Develi katıldı.
Büyükşehir Belediyesi’nin şehrimize kazandırdığı 800 kişilik Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen Bekir Develi’nin katıldığı söyleşiye öğrenciler büyük ilgi gösterdi. İzleyicilerle karşılıklı iletişim halinde interaktif ve sürükleyici bir sohbet gerçekleştiren Bekir Develi, bir araya gelmenin ve muhabbet etmenin önemini vurgulayarak “Eskiler insan insanın zehrini alır derler. İnsanın aslı, özü muhabbettir. İnsan bazen kendi bildiğini bir başkasının ağzından duymak ister” ifadelerini kullandı.
Kitabın ve okumanın önemini de vurgulayan Bekir Develi, 800 kişilik Merkez Kütüphanesi’nin yeni olduğunu öğrendiğini belirterek, “Kitapla okuyucu buluşmasının kötüsü olmaz. Allah bu yatırıma vesile olanlardan razı olsun” diye konuştu. Bekir Develi söyleşi sonrası katılımcılar için kitabını da imzaladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA