KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

YEDİ GÜZEL ADAM KAYSERİ’DE ANILACAK

Bir televizyon kanalında haftalık dizi olarak yayımlanmasıyla birlikte adından daha çok söz ettiren Yedi Güzel Adamdan Mehmet Akif İnan 14 Şubat saat 19.00 da Kayseri il özel idare salonunda anılacak.                              Yedi güzel adamın isimleri : Sezai Karakoç, Nuri Pakdil, Mehmet Akif İnan, Erdem Bayazıt, Alaaddin Özdenören, Rasim Özdenören, Cahit Zarifoğlu.

Halka açık olan Yedi Güzel Adamdan Mehmet Akif İnan’ı anma gecesine Türkiye Yazarlar birliği onursal başkanı Dr. Mehmet Doğan,  Ayvakti dergisi genel yayın yönetmeni Şeref Akbaba, Mehmet Akif İnan’ın kardeşi Ahmet İnan, Gazeteci yazar Ahmet İlhan, Şehir kültür dergisi Editörü ve sunucu Mahmut Bıyıklı şehrimizde olacaklar.                                               

TYB Kayseri şubesi başkanı Vedat Sağlam ve yönetim kurulu ayrıca Kayseri yazarları ve edebiyatçılarda geceye katılacak.                                         Yedi güzel adam projesi Melikgazi Belediyesi, Eğitim Birsen, Türkiye Yazarlar Birliği tarafından organize edilmiştir.  

TYB BAŞKANI VEDAT SAĞLAM AKP MİLLETVEKLİ ADAY ADAYI

Kayseri Milletvekilliği aday adaylığı için Kamu görevlileri ve bürokratlar ile sivil toplum yönetiminde bulunanlar görevlerinden istifa edip gönlündeki partilere müracaat ettiler. Aday adaylarını içinde Kayserinin yakından tanındığı eğitimci yazar ve sivil toplum örgütü Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri şube başkanı ve Vedat Sağlamda Öğretmenlikten istifa edip AKP Kayseri Milletvekili Aday adayı oldu. 

VEDAT SAĞLAM KİMDİR.

1968 yılında Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinin bir köyünde dünyaya geldi. 1978 Yılında Kayseri’ye göç etmeleri nedeniyle ilk, orta, lise ve üniversite tahsilini Kayseri de tamamladı. 1990 yılında eğitimcilik hayatına başlayan yazar, sırasıyla Bayburt, Kayseri ve Sinop’ta öğretmenlik yaptı. Halen Kayseri’de öğretmenlik yapan yazar, evli ve iki erkek Çocuğu babasıdır.

Tam bir sivil toplum aşığı olan yazar, birçok şehirlerde dernekler, vakıflar ve sendikalarda aktif görevlerde bulundu, teşkilatlanma Çalışmalarına katıldı.                                

TYB Kayseri şube başkanı olan Vedat Sağlam şu anda yerel bir Kayseri gazetesinde günlük yazılar yazmaya devam ediyor. Aynı zamanda ulusal düzeyde yayın yapan TV ve bir radyoda da haftalık programlar yapıyor.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Bir televizyon kanalında haftalık dizi olarak yayımlanmasıyla birlikte adından daha çok söz ettiren Yedi Güzel Adamdan Mehmet Akif İnan 14 Şubat saat 19.00 da Kayseri il özel idare salonunda anılacak.                              Yedi güzel adamın isimleri : Sezai Karakoç, Nuri Pakdil, Mehmet Akif İnan, […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz