KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

YELKENOĞLU, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNİ TABLETLE ÖDÜLLENDİRDİ

Kayseri Özel Mustafa Yelkenoğlu Liseleri, okul bünyesinde yer alan Fen Lisesinin 9’uncu sınıf öğrencilerinden 25’ini tablet bilgisayarla ödüllendirdi. Hediyeler sosyal etkinlik salonunda gerçekleştirilen bir törenle Okul Müdürü Hayrettin Kaya ve diğer idareciler tarafından takdim edildi.

Gerek üniversite sınavlarında elde ettiği Kayseri birincilikleri ve Türkiye dereceleriyle, gerekse  de bilimsel ve sportif yarışmalardaki şampiyonluklarıyla Kayseri’nin yüz akı olan Yelkenoğlu Liseleri, başarıyı ödüllendirmeyi de ihmal etmiyor. Okul Yönetimi farklı zamanlarda düzenlediği ödül törenleriyle öğrencilerin motivasyonunu güçlü tutmayı başarıyor. Bu çerçevede Fen Lisesi dokuzuncu sınıf öğrencilerinden 25’i daha tablet bilgisayarla ödüllendirildi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Özel Mustafa Yelkenoğlu Liseleri Müdürü Hayrettin Kaya: “Yelkenoğlu Liseleri olarak 3 yıldan bu yana okulumuzu dereceyle kazanan öğrencilerimize hediyeler vermeyi bir gelenek haline getirdik, bu yıl da öğrencilerimize eğitim öğretimde kullanabilecekleri üst düzey donanıma sahip tabletler hediye ettik, öğrencilerimizin başarılarının artarak devamını diliyorum, bu öğrencilerimiz önümüzdeki yıllarda elde ettiği başarılarla yine Kayseri’nin yüzünü güldürecekler. ” şeklinde  konuştu. Okul Müdürü Hayrettin Kaya, öğrencilerin başarısında emeği geçen ortaokul öğretmenlerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Özel Mustafa Yelkenoğlu Liseleri, okul bünyesinde yer alan Fen Lisesinin 9’uncu sınıf öğrencilerinden 25’ini tablet bilgisayarla ödüllendirdi. Hediyeler sosyal etkinlik salonunda gerçekleştirilen bir törenle Okul Müdürü Hayrettin Kaya ve diğer idareciler tarafından takdim edildi. Gerek üniversite sınavlarında elde ettiği Kayseri birincilikleri ve Türkiye dereceleriyle, gerekse  de bilimsel ve sportif yarışmalardaki şampiyonluklarıyla Kayseri’nin yüz akı […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz