CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

YENİ PARKLAR KOCASİNAN’I DAHA DA GÜZELLEŞTİRİYOR
YENİ PARKLAR KOCASİNAN’I DAHA DA GÜZELLEŞTİRİYOR

Kocasinan Belediyesi, daha yeşil Kocasinan çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanına yeni ve farklı parklar yapıyor. Bu kapsamda Erkilet Dere Mahallesi’ne 12 bin metrekarelik alana emprenye uygulamalı park kazandıran Kocasinan Belediyesi, yeni yaptığı parkta farklı tasarımıyla görsel bir şölen sunuyor. Geleceğin teminatı çocuklara daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için parklara büyük önem veren Kocasinan Belediyesi, […]


Kocasinan Belediyesi, daha yeşil Kocasinan çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanına yeni ve farklı parklar yapıyor. Bu kapsamda Erkilet Dere Mahallesi’ne 12 bin metrekarelik alana emprenye uygulamalı park kazandıran Kocasinan Belediyesi, yeni yaptığı parkta farklı tasarımıyla görsel bir şölen sunuyor.
Geleceğin teminatı çocuklara daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için parklara büyük önem veren Kocasinan Belediyesi, park çalışmalarına hız verdi. Bu çerçevede Kocasinan Belediyesi, Erkilet Dere Mahallesi’ne farklı tasarıma sahip, daha uzun ömürlü emprenye ahşap uygulamasıyla yeni bir park yapıyor. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği yeni park, işlevselliğin yanı sıra görsel bir şölen de sunuyor.
Yeni parkın Kayseri’ye ayrı bir güzellik katacağını ifade eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “İlçemiz genelinde mevcut parklarımızı yenilerken bir yandan da bölgemize yeni ve farklı parklar ile yeşil alanlar kazandırmaya özen gösteriyoruz. Her hafta ağaç dikme etkinliklerimizin yanı sıra parklarımızın daha renkli ve daha farklı bir görünüme kavuşması için projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bunlardan birisi olan Erkilet Dere Mahallesi’ne yaptırımız yeni parkımız, farklı tasarımıyla adeta görsel şölen sunuyor. Parkın içerisinde; yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, fitness aletleri ve seyir terası bölge sakinlerinin hayatını olumlu yönde değiştirecek. Amacımız; yeni yaptırımız parklarda, 7’den 70’e herkesin daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır. Çalışmalar bittiği zaman parkımız, bölgemizin değerine değer katacak. Kocasinan’ın daha da güzelleşmesi için bu ve buna benzer projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz