Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
HALİL SEVERCAN

YİNE ACELE ETTİN BE RECEP

Bu haber 10 Ağustos 2018 - 11:28 'de eklendi ve 122 kez görüntülendi.
YİNE ACELE ETTİN BE RECEP

Seni tanıyalı sanırım en azından bir 35 yıl oldu. Hele ki de bu hareketli, çalışkan, bir o kadar da saygılı Uzunyayla  delikanlısını tanımışım.

Dost canlısı vefakar, dürüst, onurlu vatan sevgisiyle dolu spor ve iş adamı Recep Kırçıl’ı tanımak  çok güzel, çok hoş bir durumdu; kaybedince bir o kadar acı da olsa…

Recep Kırçıl kardeşimi anlatmaya kelimeler şu anda kifayet etmiyor saat gecenin 4 ü olsa gerek, hem akşamdan bu yana uyku uyumamışlığımı rahatsızlığıma versem de aslında Süreyya kardeşimin Facebook vereceği acı haberi beklemiş bu yüzden uykusuz kalmışım. Rahatsızlığım engel olmasa gecenin o saatinde hastaneye, olmadı  eve giderdim ama çaresiz bir vaziyette sabahı bekleyecek, beklerken de vakitsiz gibi gözükse

de  Rabbine teslim olmak için yine aceleci davranan  kardeşime Fatihalar okudum.

Vakitli vakitsiz demeden zamansız gelen bu acı haberi spor camiamıza duyurdum.

Recep Kırçıl gerçekten beyefendi, gerçekten saygılı bir o kadar da sevgi doluydu. Bir zamanlar deli, dolu günleri olmuşsa da sanırım birkaç yıl önce  Hac faraziyesini de yerine getirmiş olmanın huzurunu yaşamış, dünya işlerini tümden ihmal etmeden  İbadete  de zaman ayırmasını bilmiş, iç huzura kavuşmuştu.

Spor camiasına da spor adamları derneğinin  düzenlediği 6. vefa gecesine hastaneden kaçarak gelecek kadar gönülden  bağlıydı.

Recep Kırçıl  spor yaptı, yöneticilik yaptı ama bana göre en önemlisi gönüller yaptı. Onu tanıyıp da  sevmeyen olacağını sanmıyorum.

Spor camiamızın kalbi Recep kardeşleri  için atıyor.

Sporcular, yöneticiler son yolculuğunda onu yalnız bırakmadılar, Fatihalarla, tekbirlerle  yolcu ettiler.

Mekanın cennet olur inşallah Kardeşim.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA