Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

YURTTA BARIŞ DÜNYADA BARIŞ

Bu haber 02 Eylül 2018 - 15:06 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.
YURTTA BARIŞ DÜNYADA BARIŞ

ADD  Şube Başkanı Kemal Ceylan yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  Atatürkçü Düşünce; küresel, bölgesel ve ulusal sorunlara çözüm sunabilen; tek ideoloji, tek felsefe, tek sistem olarak yolumuzu aydınlatmaktadır…

Bugün dünyada, bölgemizde ve ülkemizde en çok ihtiyaç duyduğumuz, aradığımız ve istediğimiz tek şey BARIŞ tır. Atatürkçü Düşünce Sistemi’nin politika ve stratejilerinden uzaklaşan siyasetin ülkemizi ve bölgemizi sürüklediği KAOS ortadadır.

” Yurtta Barış Dünyada Barış” sözünün değerini anlamak istemeyen, gereğini yapamayan,bu sözü gereksiz ve edilgen bularak, sözde aktif dış politikanın önünde engel olarak gösterenlerin Türkiye’yi getirdiği nokta hepimizin malumlarıdır.

Dünyada savaşların açık ya da gizli birçok nedeni sayılabilir. Fakat, savaşların temelinde mutlaka emperyalist bir plan bulunmaktadır. Tarih bunun örnekleriyle doludur. Bu nedenle Büyük Kurtarıcı ve Büyük Devrimci Gazi Mustafa Kemal Atatürk ” savaşlar zarurî olmadıkça bir cinayettir.” demiştir. Ulu Önder Hatay meselesi başta olmak üzere birçok sorunu savaşarak değil barış yoluyla çözmüştür. Devletimizin ulusuyla bölünmez bütünlüğünü korumak, geleceğe emin adımlarla ilerlemek ve emperyalist projeleri bozmak için Atatürkçü Düşünce Sistemi ne daha fazla sahip çıkmaya ve uygulamaya ihtiyacımız olduğu kesindir.

” Yurtta Barış Dünyada Barış” dünya ve Türkiye için çok önemli ve çok değerli bir BARIŞ formülüdür, bir anahtardır…

1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA