YEREL
Giriş Tarihi : 25-10-2022 16:24

NECOTİİ, ŞEKER MAHALLESİNDE AÇILDI 

NECOTİİ, ŞEKER MAHALLESİNDE AÇILDI 

Necotii cam filmi ve araç kaplama işletmesi Kayseri, Şeker Mahallesi 6105. Cadde No:25/A Kocasinan adresinde açıldı.  

Necati Büyükkuşoğlu’nun işletmeciliğini yaptığı işyeri, 23 Ekim 2022 Pazar günü düzenlenen dualı törenle, çiğköfteli ve pastalı ikramlar eşliğinde açıldı.  

 

Açılışa; Hacılar İlçe Noteri Yıldırım Bayrak, Hakkoymaz Tekstil ve Domino Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Hakkoymaz, Ceyo Serdar Caddesi Mağaza İşletmecisi Hilmi Büyükkuşoğlu, işadamları, aile büyükleri ve yüzden fazla davetli katıldı. 

 

Açılış öncesi kurban kesildi, Hacılar Noteri Yıldırım Bayrak işyerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak açılış kurdelesini kesti. 

 

Davetlilere gazeteci Mehmet Fatih Kaymaz’ın yoğurduğu özel çiğköfte ikram edildi. Çiğköfte ve ikramlık pasta malzemelerinin hazırlanmasında Necotii işletme sahibi Necati Büyükkuşoğlu’nun annesi Seyide ile teyzeleri; Ayşe, Ahsen ve Tuğba tüm hünerlerini gösterdi.  

 

Necotii İşletmecisi Necati Büyükkuşoğlu, açılış sonrası yaptığı açıklamasında, “Biz burada cam filmi araç kaplama işi yapıyoruz. İşyerimiz yaklaşık 50 metrekare büyüklüğünde. Pazar günleri 12:00/16:00 arası saatlerde olmak üzere haftanın 7 günü hizmet vereceğiz. Bu işyerimizde biraz daha lüks iş yapmak istiyoruz. Bu meslekte 7 yıldan beri çalışıyorum. Kendi işyerimi açmak istedim. İşyerimizde; cam filmi, araç kaplama, seramik kaplama, body kit, PPF kaplama (şeffaf kaplama) ve boya koruma işlemlerini yapacağız. Yeni Sanayi’ye gelen müşterilerimize ve esnaf arkadaşlarıma temiz hizmet vermeyi hedefliyorum. Cam filmi aracın modeline göre 500 TL ile 4 bin TL arasında, pasta-cila işlemi ise 750 TL ile 10 bin TL arasında değişmektedir. Randevu için; 0.545. 738 38 00 numaralı telefondan hizmet vermekteyiz” dedi. 

 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ 

AdminAdmin