EĞİTİM
Giriş Tarihi : 02-01-2023 22:19   Güncelleme : 02-01-2023 22:36

ÖĞRENCİLERE NASİHATLER

ÖĞRENCİLERE NASİHATLER

Erciyes Üniversitesi Yerli Düşünce Kulübü tarafından düzenlenen “Öğrencilere Nasihatler”etkinliği büyük ilgi gördü.

Emekli Diyanet İşl. Bşk. Yrd. Necmettin Nursaçan hocanın maneviyat yüklü sohbetini katılımcılar büyük bir keyifle ERÜ Rektöru,İl Müftüsü ve öğrenciler birlikte dinledi.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, ERÜ’de Öğrenciler ile Buluştu
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Yerli Düşünce Kulübü tarafından düzenlenen “Öğrencilere Nasihatler” etkinliğinde emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, öğrenciler ile bir araya geldi.
İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe; Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, İl Müftüsü Yusuf Akkuş, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kamil Cihan, Büyükşehir Belediyesi İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
 Etkinliğin açılışında konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, öğrenci faaliyetlerine her zaman destek verdiklerini söyledi.
Öğrenciler ile bir arada olmaktan her zaman mutlu olduklarını belirten Rektör Altun, öğrenciler açısından bu tür etkinliklerin artırılmasının önemli olduğunu vurguladı.
Rektör Altun’un konuşmasının ardından söz alan emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, öğrencilere nasihatlerde bulundu.
Etkinlik, Rektör Altun tarafından Nursaçan’a plaket takdiminin ardından sona erdi.

 

AdminAdmin