SPOR
Giriş Tarihi : 01-05-2023 22:14

ATLETİKSPOR, "BU DEFA OLMADI"

ATLETİKSPOR,

Kayseri Atletikspor kulübü tarafından 
"Bu Defa Olmadı" başlığı ile yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:
Kulübümüz A futbol takımı ile Develigücü arasında oynanan play-out müsabakasında 90+1'de kalemizde gördüğümüz golle sahadan mağlup ayrılan taraf olduk. Bizleri evde dualarıyla tribünde tezahüratlarla destekleyen taraftarımızdan özür diliyoruz. Maalesef bu defa olmadı. 
Sahadan galip ayrılmak ve tabii ki önümüzdeki sezon BAL'da şehrimizi temsil etmek isteyen iki takımın mücadelesinde kaybeden  taraf olduğumuz için üzgünüz.  ancak bizim için kupadan daha büyük kazanımlar elde ettiğimiz bir maç oldu.
Öncelikle rakibimiz Develigücü Kulübü yönetici, antrenör ve sporcularına mücadeleden ötürü teşekkür ediyor, BAL'da başarılar diliyoruz. 
Gerek tribünleri dolduran gerekse evde TV başında maçı takip eden binlerce sporseverin heyecanı, şehrimiz spor hafızasında yer bulan bu müsabakada sahada olduğumuz için bizi ayrıca gururlandırdı.
Maçın bitiş düdüğüyle birlikte bizleri gerek arayarak gerek mesajlarıyla üzüntümüzü paylaşan tüm sporseverlere minnetlerimizi iletiyoruz. 
Bu maçla sezon tamamlandı, sezonu namağlup kapatan, BAL'ın kapısından dönen, son maçın son düdüğüne kadar ter döken, mücadele eden sporcularımızı kutluyoruz, canınız sağ olsun parslar... Bu defa olmadı ama elbet olacak.
Başta evde dualarıyla tribünde tezahüratlarıyla yanımızda olan ve takımını bağrına basan Kayseri halkına ve bu gençlere inanan ana sponsorlarımız Medipax ve Forliva'ya, şehrimizin çocuklarına adanmış ömürler Adil ÖZHAN başkanlığındaki kulüp yöneticilerimize, sahada terleyen sporcularımızın "iyi birey"ler olması için çalışan velilerimize, her şartta haberi kovalayan basın mensuplarına, takımda büyük emekleri bulunan Serkan KARAKUŞ başta olmak üzere teknik heyetimiz Ferdi Yılmaz, Özcan Irmak, Ergin İPTAŞ, Esef AKDERE , Hasan KUMRU ve Genel koordinatörümüz Bekir DAĞLI'ya,  teşekkür ediyoruz.
Evet bu defa olmadı ama artık daha çok çalışacağız.

AdminAdmin