SİYASET
Giriş Tarihi : 24-12-2022 23:18

REZALET!

REZALET!

 

WhatsApp Image 2022-12-24 at 22.58.16 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-12-24 at 22.58.16.jpeg
REZALET!!
 Bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  “Kadınlarımızı” konu Eden Kayseri proğramında  partisine yakışır Rezalete imza attı.
Türkiye  Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  resmini önce merdivenle indirmeye  çalıştı,başarılı olamayınca, Türk bayrağı ile perdelemeye kalkıştı.
Oysa salonda  Şanlı bayrağımız zaten asılı vaziyette idi. CHP Kadın Kolları Genel başkanın talimatı ile yapıldığı ifade edilen bu davranış ;seçilmiş Cumhurbaşkanımıza  adı “cumhuriyet”olan partinin içinin boş oluğunu gösterir.
Cumhuriyetin temel unsurlarından kendini sıyırmış,halktan koparmış sadece Parti  olarak kalmış bir oluşumun Cumhuriyetimizin 12.Reisine yaptığı bu saygısızlık cumhuriyete ve 85 milyon Türk milletine yapılmıştır.

Yazıklar olsun size  diyorum.Sevmemeyi anlarız.ama!  bu saygısızlığı ve rezaleti kimse bize izah edemez.  
Zaten sizler yakın tarihte Atatürk’ün resmini çöp kutusunda bulunduran milletvekilini partinizde barındırmıştınız..Birinci Cumhurbaşkanı olan merhum Atatürk ‘e ve Anlaşılan Cumhuriyet ve onu temsil eden. Seçilmiş 12 Cumhurbaşkanımıza partinizin saygısı yok.Bu arada HDP nin ve PKK nın da sayın Cumhurbaşkanımız  ve Cumhuriyet ile  ciddi sorunları var. Daha doğrusu düşmanlığı diyelim.Bu örgütler de CHP gibi CB resminden dahi  nefret ediyorlar..Garip olan ise,sayın CB ‘mızı tek adam ve diktatörlük ile nitelendirmeleri. Sayın cumhurbaşkanımız Tek adam ve Diktatör olacak sizde bugün o salından  salondan resmini indireceksiniz!

Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!

Sizler Atatürk’ün fotoğrafını çöp kutusuna  koysanızda,Türkiye Cumhuriyeti 12.Cumhurbaşkanımızın resmini indirmeye kalksanızda Nafile,

Sayın Recep Tayyip Erdoğan milletimizin Kalbinde yaşayan bir sevdadır.

Milletimizin kalbinden  indirmeye gücünüz yetmez.

Av.Ramazan Bedir
Ak Parti Kayseri il Başk.Yard.

 

AdminAdmin