YEREL
Giriş Tarihi : 30-09-2022 13:07

ZAFER PARTİSİ KURUCUSU PROF. DR. ÜMİT ÖZDAĞ 1.OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR

ZAFER PARTİSİ KURUCUSU PROF. DR. ÜMİT ÖZDAĞ 1.OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR

26 Ağustos 2021 yılında kurulan Zafer Partisi ilk kongresini yapacak. 2 Ekim 2022 Pazar günü Ato Congresium’da saat 13.00’da yapılacak olan kongreye geniş katılım bekleniyor.

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Av. Serap ALTUNTAŞ yaptığı açıklamada “İktidarın yanlış politikaları ve muhalefetin başarısız tutumu Türk Siyasi hayatında büyük bir boşluk yaratmıştır. Bu boşluğu doldurma görevi Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ önderliğinde Zafer Partisine düşmüştür. Zafer yakın meşaleleri yakın sloganı ile yola çıkan Zafer Partimiz hızla teşkilatlanmasını tamamlamış il kongrelerini yapmış ve büyük kongreye giden yolu açmıştır. Zaferin gelişi güneşin doğuşundan belli olur. Grillparzer’in dediği gibi Zaferin büyüklüğü, mücadelenin zorluğu ile ölçülür. Henüz iktidar olmadan dahi gündemi etkileyen Zafer Partisi iktidara giden yolda özellikle gençlerin ilgisini çekmiş ve gençlik atasının emaneti olan bu toprakları Zafer Partisine sahip çıkarak koruyacağını göstermiştir. Şimdi Ankara’da büyük kongreye giderek güven tazeleyip yolumuza devam edeceğiz” demiştir.

Sayın Altuntaş Erciyes’in zirvesinden gelen rüzgârı arkasına alan tüm Kayseri halkını 2 Ekim Pazar günü saat 13.00’da yapılacak olan kongreye çağırmakta ve zafer meşalesini birlikte yakmaya davet etmektedir. 

AdminAdmin