SİYASET
Giriş Tarihi : 02-04-2023 16:26

CHP’Lİ GÜMÜŞ: ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

CHP Milletvekili Aday Adayı Avukat Zeki Gümüş’ten anlamlı ziyaret.

CHP’Lİ GÜMÜŞ: ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Aday Adayı Avukat Zeki Gümüş, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehrin yerel dinamiklerini önemsediğini belirten Zeki Gümüş, geçtiğimiz günlerde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirerek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi’ni ziyaret etti. Zeki Gümüş, “Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz her zaman başımızın tacıdır. Onların her zaman yanındayız” dedi.

CHP Milletvekili aday adayı avukat Zeki Gümüş, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde seçim ofisi açan Zeki Gümüş, kentte bir çok STK ve meslek örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor. Kentin yerel dinamiklerinin görüşlerine önem verdiğini belirten Zeki Gümüş, Kayseri’nin tüm sorunlarını bildiklerini ve Millet İttifakında bu sorunların çözüme kavuşturulması için çalışacaklarını belirtti. Şu an aday adayı olduğunu ancak, listede olsa da olmasa da 14 Mayıs sabahına kadar her görüşten insan ile bir araya gelerek, herkesi kucaklamak için çalışacağını belirtti. CHP milletvekili aday adayı avukat Zeki Gümüş, kentte son olarak anlamlı bir ziyarete imza attı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi’ni bir ziyaret gerçekleştiren CHP milletvekili aday adayı Zeki Gümüş, şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını ve bu vatan için canları pahasına kendilerini siper edenlerin başlarının tacı olduğunu belirtti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Ali Yavuz ise, kentteki tüm siyasiler tarafından kendilerine destek olması gerektiğini söyledi. Ali Yavuz, CHP Milletvekili aday adayı Zeki Gümüş’e nazik düşüncesinden dolayı da teşekkür ederek, seçim çalışmalarında ve çıktığı yolda başarılar diledi.

AdminAdmin