SİYASET
Giriş Tarihi : 02-04-2023 12:52

HALİL İBRAHİM SOFRASI

HALİL İBRAHİM SOFRASI

Yeniden Refah Partisi Kayseri  28. Dönem Millet vekili aday adayı Önder Narin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Barış der, her bir yanı altın, gümüş, taş olsa
Dalkavuklar etrafında el pençe divan dursa
Sapa, kulba, kapağa itibar etme dostum
İçi boş tencerenin bu sofrada yeri yok
Sapa, kulba, kapağa itibar etme dostum
İçi boş insanların bu sofrada yeri yok

Rahmetli Barış Manço yıllar önce bu dörtlüğü yazarken sanki bu günleri görmüşte yazmış. Bugün Halil İbrahim sofrası adı altında çıkar sofrası kurup , algı operasyonu yapanların Allah ellerine ayaklarına dolamış gerçek yüzünü bu millete göstermiştir. Millet ittifakının cumhurbaşkanı adayı bir yandan helalleşme çağrısı yaparken bir yandan da dinimizin kutsal değerlerini ayaklarının altına almıştır. Geçmişte başörtüsüne bez parçası diyenler bugünde seccadeyi ayakkabıyla çiğnemiştir. Basında ve sosyal medyada yayımlanan fotoğraf chp zihniyetinin göstergesidir. “Üzgünüm” açıklamaları da insanımızı tatmin etmediği gibi , chp zihniyetinin müslümanların değerlerine uzak olduğunun göstergesidir.

 “ Mücahit Kılıçdaroğlu “ diyenler şimdi Kılıçdaroğlu nu aklamaya çalışsa da Mücahit Erbakan diyenler bu durumu şiddetle kınamaktadır. Bizler kendilerinden çok şey istemiyoruz sadece dini değerlerimize saygı duysunlar bize yeter. Saygı duymayanlara da elbet 14 Mayıs ta gereken yapılacaktır.

 

 

AdminAdmin